Google Play Store Oyun içi satın alma hilesi (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar acil 10k ve üstü takipcili hesap lazim ilk verene anlatıcagim
anlayışınız için teşekkürler
Forumda yeniyim

Attachments

• Screenshot_20180809-145432.png
    Screenshot_20180809-145432.png
    109.7 KB · Views: 40
  • Screenshot_20180809-145441.png
    Screenshot_20180809-145441.png
    107.9 KB · Views: 32

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
growtopiada çok yapardım gem satın al gemi harca sonra iade et gem -ye düşsün ama aldığın kalsın sonra başka hesaba aktar o taktiktir big ihtimal

R

Rolesa

Ya beyler önce satın alıyor sonra iade ediyor ve adamda kalıyor oyun elmas vs :)

Credits
0
Rating - 0%
Tamam anlatıyorum
İlk once gmail hesabi ile oyuna giris yapıyoruz ve ondan sonra bir şey satin aliyiruz satin aldiktan sonra play store a choremden giris yapıyoruz hemen seceneklerden hesap a tıkliyoruz ne aldiysaniz orada cikiyor ve hemen yaninda üç nokta var oraya tıklayıp yanlisikla aldim deyip yolluyoruz her mailden 5 kere yapin (oyunlarda mail sadece silerek kaldırılıyor yeni yeni hesap acin yapin silin )
Ben kendim su an bile kullanıyorum
Yapamayana resim ile anlatabilirim
İyi cumalar

R

Rolesa

Tamam anlatıyorum
İlk once gmail hesabi ile oyuna giris yapıyoruz ve ondan sonra bir şey satin aliyiruz satin aldiktan sonra play store a choremden giris yapıyoruz hemen seceneklerden hesap a tıkliyoruz ne aldiysaniz orada cikiyor ve hemen yaninda üç nokta var oraya tıklayıp yanlisikla aldim deyip yolluyoruz her mailden 5 kere yapin (oyunlarda mail sadece silerek kaldırılıyor yeni yeni hesap acin yapin silin )
İyi cumalar
asd:ADAd kendisi çok farklı bir şey yaptı sanki amk iade methodu işte

CoderSenseius

I'm an educated fool
Credits
4,802
Rating - 0%
Tamam anlatıyorum
İyi cumalar
Dostum rica etsem oyunda mail nasıl değişecegimi anlatirmisin

Users who are viewing this thread