AsosyalHatun ifşa olmuş. (2 Viewers)

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Bence boş haber, uzun süredir sanalda diye biliyorum bi adam o kadar uğraşmaz kız sesiyle ben kızım demekle felan inandırıcı değil bence.

storm

no ego no stress
Credits
0
Rating - 0%
Asosyal ozaman birgün tüm heykırları toplayıp kamera açacak ve bu tartışmayı bitirecek. çee

@BlackDewil ipneliğe bir karı nikiyle eğilmek kolaymı yahu bukadar çee sen hiç konuşmadın bununla sesli ?
asosyal in haberleri çıktığı zamanlarda herkes diyodu erkek diye ama bilmiyorum hiç muhabbetim olmadı mr.hasan abi demişti erkek diye ama .

B

BlackDewil

Asosyal ozaman birgün tüm heykırları toplayıp kamera açacak ve bu tartışmayı bitirecek. çee

@BlackDewil ipneliğe bir karı nikiyle eğilmek kolaymı yahu bukadar çee sen hiç konuşmadın bununla sesli ?

kesinlikle , zinhar , katiyyen ve katiyyen alakam yoktur. hakkımda çıkan haberler asılsızdır!

Ewo-Turk

sh1ver
Credits
0
Rating - 0%
aga mr.hasan abi güvenilir demişti bana zaten erkek diye ama isim vermemişti
mr.hasan reis kral adamdır bundan 5-6 ay önce skype grubundaydık oda asosyal hatunun yanındaydı küfür etmeyin grupta kız var feln. Galiba bilgi toplamak için yanında durdu anlayamadım çee

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Buda a sosyal hatunun hack'e ilk başladığı yılların fotosu çee

3019348_oeffa.jpg

Credits
152
Rating - 0%
Zaten lavugun bu oldugu bilinmiyormuydu ben bu lavugu uzun suredir takip ediyordum ceren hesabindanda reklamini yapip duruyordu lavuk hatta bu suan askerde diye biliyorum :D

upload_2018-11-13_0-38-10.jpeg

Credits
152
Rating - 0%
Zaten lavugun bu oldugu bilinmiyormuydu ben bu lavugu uzun suredir takip ediyordum ceren hesabindanda reklamini yapip duruyordu lavuk hatta bu suan askerde diye biliyorum :D

View attachment 877
Durmadanda hesabina bot atip duruyordu hele ceren hesabina 30 k bot atiyordu 18k düşüyordu sonra bidaha atıyordu çee

F

fl0ry

Ceren abla diyordum bide çee
Hem neden yapsın o kadar zamandır 2-3 cc içinmi ve şuan olmamasının sebebini kendisi söylemişti zaten.

Users who are viewing this thread