Bana Soru Sorabilirsiniz. (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
dostum sorayım hesap düşürüyorum kullancı adınıda öğrendim instagramada ama doğrulamayı geçemiyorum ne yapmalıyım ne önerirsin

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
dostum sorayım hesap düşürüyorum kullancı adınıda öğrendim instagramada ama doğrulamayı geçemiyorum ne yapmalıyım ne önerirsin
Ben genellikle web site üzerinden gidiyorum SM üzerinden hiç hacklemediğim için tam olarak bir bilgi veremem sadece bir yorum yapabilirim.Hacklediğin kişinin Telefonuna girmeye çalış veya keyloger tarzı bir virus sok.

Credits
0
Rating - 0%
Ben genellikle web site üzerinden gidiyorum SM üzerinden hiç hacklemediğim için tam olarak bir bilgi veremem sadece bir yorum yapabilirim.Hacklediğin kişinin Telefonuna girmeye çalış veya keyloger tarzı bir virus sok.
zaten hesabın maili kullanıcı adı ve şifresi bende ama eposta doğrulamasını geçemiyorum :)

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
dünya düzmü yoksa geoitmi 2 sorum uzaylı varmı
Bence Geoit
Uzaylı diye bir şey yoktur bence çünkü insan oğlu bir varlık arayışında fakat içindeki varlığı görmeyip farklı farklı varlıklar arıyor. :)

Credits
0
Rating - 0%
Bende sorayim bari elimde bir suru site var ve maill:pass cekiyoruk lakin passlar md5 mi ne oldugu belli degil kirilmiyor nasil kirarim piyasadaki online siteleri komple denedim

Ozellikle wordpresss joomlo ve vb bunlarin sifrelerini kiran belli basli yer veya program varmi ?

Users who are viewing this thread