İnstagram hesap vurmak isteyenler konuya (2 Viewers)

Credits
0
Rating - 0%
Mail basmayı bilenler İnstagram Hesap vurmak isteyenler pm atsın

Sağlam .com dom hosting vs var Hergün günlük şekilde mail basıcak Herkese hakkını alıcak

@Mectruy @Hector Bu tür konular yasak sa konu kaldırılabilir

Mail basıcak kişiler detaylı bilgiler için pm atabilirisniz New methodlar bilgiler vs de öğrenbilirisniz.

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
la yeter yeter yıl 2019 yeter aq hadi bastım diyelim büyük ihtimal hesapların hepsine sen gireceksin değil mi? biz sadece eşşek gibi mail basıcaz?

Anarchy-X

Legends Never Die
Credits
67
Rating - 0%
la yeter yeter yıl 2019 yeter aq hadi bastım diyelim büyük ihtimal hesapların hepsine sen gireceksin değil mi? biz sadece eşşek gibi mail basıcaz?
4-5 Ay önce böyle bir Telegram grubu kurduk. Senin dediğin gibi sorun çıkmadı. Domain bile sorun değildi. .support ,.net , .com uzantılarımın hepsini ortak kullanalım diye aldım.
Senin dediğin anca Bencil bi boktan anlamayan lamerler yapar. Git AYT nin formunda gez.

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
4-5 Ay önce böyle bir Telegram grubu kurduk. Senin dediğin gibi sorun çıkmadı. Domain bile sorun değildi. .support ,.net , .com uzantılarımın hepsini ortak kullanalım diye aldım.
Senin dediğin anca Bencil bi boktan anlamayan lamerler yapar. Git AYT nin formunda gez.
valla bende kendi başıma sayısız hesap vurdum hatta o instagramda mail basacak dm atsın diye story paylaşan prezy den tut en kralına hepsi net orosbu çocuğu çıktı. hesap alıp kaçan mı istersin hepsi yani.. benimde şuan 10'a yakın phishing domainim var. kimisinin damgayı kaldırdık ban attı registerer, kimisi abuse yedi. şuan 1 2 tane var. yarından itibaren bende basmaya başlayacağım. kapışmak isteyenle kapışırım, vs atarım anasını sikerim yiyosa gelin tag atın olm hayırdır herkes phishingci kesilmiş bacınızı sikerriiimimmm

D

Deleted member 11195

Kolay gelsin...

Last edited by a moderator:
Credits
0
Rating - 0%
Kqwjhwkwkwalallqkqkajajzjjdj
Sen ne methodu biliyonda öğretecen AÖZÇSÇSÖWŞSİEİĞWSİSİQÜQİSİWİİWŞŞWŞAŞAŞŞAİAŞAŞAŞAŞALLALWOPWPEĞWĞWĞSPWPWPWĞSĞWĞĞWWĞĞWĞWŞWŞWŞWŞWŞWŞWŞSŞSÖ
Html bilmeyen çocuk YeNi meThOd ÖğReNeBiLiRsİniZ

Credits
0
Rating - 0%
Kqwjhwkwkwalallqkqkajajzjjdj
Sen ne methodu biliyonda öğretecen AÖZÇSÇSÖWŞSİEİĞWSİSİQÜQİSİWİİWŞŞWŞAŞAŞŞAİAŞAŞAŞAŞALLALWOPWPEĞWĞWĞSPWPWPWĞSĞWĞĞWWĞĞWĞWŞWŞWŞWŞWŞWŞWŞSŞSÖ
Html bilmeyen çocuk YeNi meThOd ÖğReNeBiLiRsİniZ
Nogay siktir git amk bişey demiyim diyorum yarrak yarrak konu altına yorum yapıyorsun en sonunda sikicem amk

Senin 100 mail de 1 tane düşürdüğün hesapları 5dk da düşünüyorum Sen aç da kendi götüne gül amk

Forumda oturup oturup kime sallasam diye düşün

Credits
0
Rating - 0%
Lamer lamer konuşma Herkesi kendin gibi görüyorsun konuda belirtim mi bilmiyorum sağlam basacak kişiler ile txt de salınıcak Herkes hesapları görücek

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
Lamer lamer konuşma Herkesi kendin gibi görüyorsun konuda belirtim mi bilmiyorum sağlam basacak kişiler ile txt de salınıcak Herkes hesapları görücek
peki düşen hesaplarla napıcaksın? hadi düşürdük diyelim.. amaç ne? güzel kızlara yazıp kız mı düşürmeye çalışacağız.. off 30k takipçisi var ne havalı off..f.f.f.f...

Credits
0
Rating - 0%
peki düşen hesaplarla napıcaksın? hadi düşürdük diyelim.. amaç ne? güzel kızlara yazıp kız mı düşürmeye çalışacağız.. off 30k takipçisi var ne havalı off..f.f.f.f...
Sen kaç yılında kaldın amk 30k hesap mı kaldı jklwfgjkghkqwjlwejkdfjkfkglkf vurduğum hesaplar 100k üzeri hesaplar demin 80k düştü 2 3 saat önce de 120k düştü 30K hesapla uğraşan lamer var mı hayla çee vurduğum hesaplar hepsi yüksek

Credits
0
Rating - 0%
WQLJIKQLJKQLKJWQKLJMKLMWJQKJLMQJLQLKJWQLKJIWQKLJWQLKJMQ
LAMER YA WKJHLJKLQQWLKJM?WKLMQMKLQWMDFSQKLMQklmjsfqdLKHFKSJLQH

N

Nobody

valla bende kendi başıma sayısız hesap vurdum hatta o instagramda mail basacak dm atsın diye story paylaşan prezy den tut en kralına hepsi net orosbu **Küfürbaz** çıktı. hesap alıp kaçan mı istersin hepsi yani.. benimde şuan 10'a yakın phishing domainim var. kimisinin damgayı kaldırdık ban attı registerer, kimisi abuse yedi. şuan 1 2 tane var. yarından itibaren bende basmaya başlayacağım. kapışmak isteyenle kapışırım, vs atarım anasını sikerim yiyosa gelin tag atın olm hayırdır herkes phishingci kesilmiş bacınızı sikerriiimimmm
Ananın amına kadar yolun var salak orospu cocugu

Clintwood

x7style
Credits
4,152
Rating - 100%
Sen kaç yılında kaldın amk 30k hesap mı kaldı jklwfgjkghkqwjlwejkdfjkfkglkf vurduğum hesaplar 100k üzeri hesaplar demin 80k düştü 2 3 saat önce de 120k düştü 30K hesapla uğraşan lamer var mı hayla çee vurduğum hesaplar hepsi yüksek
kac tanesi ebedi :)

Credits
0
Rating - 0%
WQLJIKQLJKQLKJWQKLJMKLMWJQKJLMQJLQLKJWQLKJIWQKLJWQLKJMQ
LAMER YA WKJHLJKLQQWLKJM?WKLMQMKLQWMDFSQKLMQklmjsfqdLKHFKSJLQH
Lamer konuştu FWKDJKLSGJKFGKLJGHLKGHKLGJLKLGJLKGJLLJK ELİNDE VURDUĞUN İNSTA HESABI VARSA PAYLAŞ ASLAN İCRATT İ ? Ordan gelip QRJKLEGJKDKJFHKGHLK YAZMAKLA OLMAZ LAMER NOGAY WFKJSGDKDGHKDFLIHLKHVJKLHKLJKLFKLLKJ

Credits
0
Rating - 0%
Lamer konuştu FWKDJKLSGJKFGKLJGHLKGHKLGJLKLGJLKGJLLJK ELİNDE VURDUĞUN İNSTA HESABI VARSA PAYLAŞ ASLAN İCRATT İ ? Ordan gelip QRJKLEGJKDKJFHKGHLK YAZMAKLA OLMAZ LAMER NOGAY WFKJSGDKDGHKDFLIHLKHVJKLHKLJKLFKLLKJ
REZ SENI WEB ICRAATLA SIKICEM REZ AL

Credits
0
Rating - 0%
REZ SENI WEB ICRAATLA SIKICEM REZ AL
QFKLSJAJKGDJKFHLJKGDHKLGLHFKLFKLFKLSGKLSFKLHKLFHJŞLHDGHKLKLHŞKDHFKLJHŞLŞLDGHŞLGHKLGHKLŞLKDSJKLGHFGKLGHKLJGKLGHDŞLGJKLHKLKLJHŞLKFGKLHKLHJLKJHKLHJLKGHŞLKLGHLKHJKLGHKLKLGHKLHGKLGHKLGHLKGHKLGHKLGHKLLKHG

NOGAY: GOOGLE SQL DORKS HAVJİ OPEN OO SHİT HACKER OLDUM OMG DFKJFDJKLGLKHFJKLF

Credits
0
Rating - 0%
QFKLSJAJKGDJKFHLJKGDHKLGLHFKLFKLFKLSGKLSFKLHKLFHJŞLHDGHKLKLHŞKDHFKLJHŞLŞLDGHŞLGHKLGHKLŞLKDSJKLGHFGKLGHKLJGKLGHDŞLGJKLHKLKLJHŞLKFGKLHKLHJLKJHKLHJLKGHŞLKLGHLKHJKLGHKLKLGHKLHGKLGHKLGHLKGHKLGHKLGHKLLKHG

NOGAY: GOOGLE SQL DORKS HAVJİ OPEN OO SHİT HACKER OLDUM OMG DFKJFDJKLGLKHFJKLF
TBMM GELİYOR :d:d:d:d:d

Users who are viewing this thread