F0RT3 Den Hepinize Merhaba (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Öncelikle kendim den size kısaca Bahsedeyim en son hackimi 2012 yılında F0RTYS3V3N kardeşimle takılarak yapdım belki tanırısınız eskiler tanır diyelim (yaşım : 30) yolumuz ayrıldı sanırsam o hacki bıraktı ben tekrar dönemeye karar verdim bakıyorumda hack alemi bitmiş belki eskileri yaşatırız diye buraya gelmeyi düşündüm

bakıyorum herkes forum acıyor bu aslında fazla kotü bişey değil secenek çoğalıyor dostluk arar ama bunu acan 16 yaşında ergen kardeşlerimiz oluca işler değişiyor herkes birbirine cakma peşinde yada prim kasma peşinde adamlar prim için dostluklarını , emeklerini hiç sayarak dostunu sitesine basıyor sanal şuan kesat eskileri yaşatmak adına artık buradayız :oops:

yanlış yazdıysam affola ;)

eski nickim F0RT3 değil

Credits
0
Rating - 0%
F0RTYS3V3N eskilerden kalma bilgi seviyesi üst cw deki en delikanlı ve uyumlu adamdı yanlışım yoksa kendisiyle hiç tanışmadım ama hakkında bilgim var sende hg kardeşim asıl nick ini yazar san belki senide biliyorumdur

Credits
0
Rating - 0%
F0RTYS3V3N eskilerden kalma bilgi seviyesi üst cw deki en delikanlı ve uyumlu adamdı yanlışım yoksa kendisiyle hiç tanışmadım ama hakkında bilgim var sende hg kardeşim asıl nick ini yazar san belki senide biliyorumdur
ben eski nicki gömdüm güzel kardeşim hatırlamak bile istemiyorum anlıyışla karşılarsan sevinirim :p

Credits
0
Rating - 0%
Hadi öyle olsun hg tekrar f0rty selam söyle beklerim belki tanışırız bu sefer hep uzaktan selam gönderdik birbirimize

Credits
0
Rating - 0%
Hadi öyle olsun hg tekrar f0rty selam söyle beklerim belki tanışırız bu sefer hep uzaktan selam gönderdik birbirimize
şuan bende kendisiyle itibarat kurmadım uzun zaman oldu en son 2012 de yazdık galiba birbirimize

Users who are viewing this thread