YASAL

YASAL UYARI

Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır. Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir. Bu tür konuları spyhackerz [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır. Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to spyhackerz [at] gmail.com
Her türlü telif hakkı içerdiğini düşündüğünüz konu url adresini mail adreslerimize gönderebilirsiniz ! ivedilikle işlem yapılacaktır. ( En erken 2 saat içinde En geç 3 gün içinde )

İÇERİK AÇIKLAMASI

Spyhackerz.org forumu genel bir forumdur, title başlık kısımlarında geçen “hack“,”hack forumu“,”warez” gibi anahtar kelimelerin kullanım amacı google.com.tr üzerinden bu kelimelerden ziyaretçi çekmektir, tamamen seo internet reklamcılığı için kullanılır, web sitemiz yeni yasalara göre Sosyal medya platformu olarak tanımlanmıştır. Forumumuz hukuk ve emniyet makamlarınca denetime şartsız olarak açıktır, bunu kabul ettiğimize dair bilgiler mail aracılığı ile ilgili kuruma bildirilmiştir.

İLETİŞİM KANALLARI

iletişim mailleri:
[email protected]

Yöneticilere üyeliğiniz ile doğrudan mesaj gönder:

1- DM Gönder 1

2- DM Gönder 2

3- Form Gönder

Gördüğünüz gibi birçok iletişim bölümümüz vardır, ilk olarak mail atıp hemen ardından diğer iletişim bölümlerinide kullanmanızı tavsiye ediyoruz böylece maillerin kontrolü için 48 saat beklemiş olmazsınız birkaç saat içinde probleminiz çözülür.

TELİF HAKLARI KONSUNDA

Telif hakkı içerik paylaşılması yasaktır!
1- Forumda yapmış olduğunuz tüm içeriklerden, paylaşımı yapan kişi olarak sorumlusunuz ! yasa dışı bir paylaşım yapmanız halinde yetkili mercilere ip ve üyelik bilgilerinizin iletileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren spyhackerz.org adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. spyhackerz.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri iletisim linkimizden veya Admine mesaj ile bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

FORUM KURALLARI

Forumda herkesin uyması gereken önemli kurallarımızdır , bu kurallara uymak istemeyen muhtemelen hiçbir hack sitesinde barınamaz çünkü belkide en rahat kuralları olan forumuz.
1- Forumda etnik kökene küfür etmek yasaktır , birisi sizin etnik kökeni’nize hakaret ederse yönetime bildirin.
2- Özel mesajda veya skype’da geçen tartışmayı foruma taşımak ve adminlere taşımak yasaktır.
3- Küfür etmek kısmen yasaktır (ana,bacı,aile karıştırmak yasaktır ve cezası banned’dir)
4- Forumda kasten gerginlik yarattığı tespit edilen üye önce uyarılır uymazsa banlanır.
5- Forumda hiçbir kimse bir başka üyenin bilgi öğrenmesine engelleyici bir harekette bulunamaz ceza alır.
6- Türk sitelerini hacklemek ve zarar vermek yasaktır (sadece zarar vermeden uyarı verilebilir)
7- Forumda bir üyemizin yetkisi var diye tanımadan saygı duymanız gerekmiyor , tanıyıp saygın birisi olduğunu düşünürseniz saygı duymak size kalmış birşeydir , sizi kimse buna zorlayamaz.
8- Siyasi konuları tartışmaya açmak ve siyasi görüş farklılıkları yüzünden üyelere karşı kırıcı konuşmak ve hatta bu yüzden bu üyelerin banlanmasını talep etmek yasaktır.
9- Reklam yapmak kesinlikle yasaktır , ayrıca ek olarak -> herhangi başka bir sitenin reklamı veya yaptığınız ticari amaçlı ürün satışı ve benzeri tüm reklamlar yasaktır cezası kalıcı banned’dir.
10- Kişisel husumetinizin olduğu bir kişinin spyhackerz forumlarında aktiflik göstermesini engellemek veya engellemeye çalışmak siteden atılmanıza sebeb olabilir.
11- Herhangi bir üyenin açtığı konuyu kendisinden habersiz şekilde vip bölümüne taşımak yasaktır ! önce kendisine pm atılıp onayı halinde taşınabilir.
12- Veda konusu açmak yasaktır ! yani forumdan ayrılmak isteyen üyemiz LOGOUT yapıp birdaha login olmama hakkı vardır , imza kısmına ayrıldığınızı yazıp logout olabilirsiniz , aksi halde mevcut rütbeniz sökülüp ban cezası alabilirsiniz.
13- Forumdaki konuları paylaşımları başka sitelerde paylaşmak yasaktır , karışılığı ise doğrudan kalıcı ban cezasıdır , bizim paylaşımlarımız ile başka yerde konu açıp itibarınızı sıfırlamayın , hiç bilginiz yoksa bile daha itibarlı olursunuz.
14- Forum mesajlarında anlamsız rast gele dalga geçer gibi yorum yapmak veya bu şekilde konu açmak ban cezası ile karşılık görür.
15- Ticari amaçla açılmış konuları baltalamak en az 2 günden başlamak suretiyle ban cezası ile cezalandırılır.
16- Çıplaklık ve müstehcen içerikli paylaşım yapmak yasaktır, tespiti halinde üyeliğini durdurulur.
17- Milli değerlere yönelik aşağılama ve hertürlü saygı dışındaki davranışlar yasaktır, tespiti halinde üyeliğiniz durdurulur.
18- Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına ait hiçbir DATA bilgi yayınlayamazsınız ! Yasaktır ! bunu yapan üyelerin tüm bilgileri emniyete teslim edilir.

Top