15.000$ Ödüllü CTF Yarışması (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Türkiye dünya çapında bir olağanüstü yarışmaya ev sahipliği yapıyor.
Teknofest İstanbul etkinliğinde Türkiye Teknoloji Takımı (turkiyeteknolojitakimi.org),
HackIstanbul 2018 CTF yarışmasını düzenleyecek. HackIstanbul 2018 CTF (Flag Capture)
yarışması, dünya çapında 132 ülkeden binlerce hacker'ı yeteneklerini sergilemek üzere
bir araya getirecek. Dünyanın önde gelen uzmanlarının rehberliğinde hazırlanan gelişmiş gerçek hayat siber saldırı senaryoları ile bilgisayar korsanlarının becerileri sınırlara çekilecek.
Yarışmaya kayıt için son tarih 2 Eylül. 3 Eylül'de ön seçim aşamasında başarılı olan hackerlar,
9 Eylül'de CTF meydan okumasına giriş yapacaklar. Farklı zorluk dereceleri ve karmaşıklığı olan her aşama hackerların sınırlarını zorlayarak yarışmanın heyecanını en üst seviyeye taşıyacak. 9 Eylül'e ulaşan bilgisayar korsanları ikinci ön seçim zorluğuyla karşı karşıya gelecekler; 18 saatlik CTF mücadelesi, son raundda sadece en iyi bilgisayar korsanlarını taşıyacak. CTF'yi kazanan ilk 10 takım, 22 Eylül'de dünyanın en büyük havaalanlarından IGA - İstanbul Grand Havalimanı'na ev sahipliği yapacak olan büyük final sahnesi için İstanbul'a davet edilecek.
Hackerlar, yeteneklerini Aselsan tarafından geliştirilen ve üretilen Anti-Drone Hava Savunma Sistemi üzerinde test edecekler. Kazanan takım 15.000USD büyük ödül, 2. en iyi takım 10.000USD ve 3. takım 5.000USD ödüllendirilecek. Kazananlar ödüllerini Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan alacak.

hackistanbul[dot]com

R

Rolesa

Api ben brute force ile site hekliyom Kazanırmıyım abi server rootladım kazanırmıyım abi web hekte iyiyim kazanırmıyım ? çee

Credits
0
Rating - 0%
Oha yalnız iyi ctfmis bende server rootlatcaklar sandım ülke gelişmiş baya yabancılar parçalamazsa denesin bence herkes

Credits
0
Rating - 0%
dronu hacklemek için ypılacak tek şey ağı sniff etmek başka yol yok.sonra pcap dosyasını kırmaya çalışmak.

Credits
0
Rating - 0%
Selamlar,

CTF final sorusu Anti-drone sistemi, finale kadar sitenin alt kısmında yer alan kategorilerden gelecek sorular. Final İGA'da düzenlenecek.

Credits
0
Rating - 0%
Api ben brute force ile site hekliyom Kazanırmıyım abi server rootladım kazanırmıyım abi web hekte iyiyim kazanırmıyım ? çee
apiğ beni heçkırlayanları heçkırlayıp tofaş şahini ortadan ikiye bölme özellğim var ağpe ırjhutvrewfgure çee:D

Credits
0
Rating - 0%
RTE ile Spyhackerz'ın ve kazandığınız ödülün pankartını tutarsanız fena reklam oluruz. :D

Credits
0
Rating - 0%
dronu hacklemek için ypılacak tek şey ağı sniff etmek başka yol yok.sonra pcap dosyasını kırmaya çalışmak.
Bu mantıklı cevap için arkadaşı kutluyorum. Nice snifflere kardeşim JDKAHDLAHDLAHDLWHF olm hakkinda pek bir bilginiz yoksa konusmayin aq bide başka yöntem yok diyor :D Bilmemek değil boş konuşmak ayıp --mayowiyt

Users who are viewing this thread