CC Kullanmak (1 Viewer)

M

Mr.Baran

Nasıl aldınki ordakiler fake cc diye biliyorum ben
Heh işte bende dedim olmaz nasıl olsa merakımı gideriyim steam key sitesi hata verdi amazon sitesinde onayladı şipariş alındı dedi.

Credits
0
Rating - 0%
Vardır bir problem kardeşim onda zannetmiyorum diyelim ki oldu alışveriş tamamlandı kart sahibi bunu fark ederse cc olduğu için il, ilçe, şehir, ülke fark etmeksizin döner dolaşır bulurlar seni ne vpn kurtarır ne diğer ip değiştirme araçları cc'den değil ama site hack'den başıma geldiğinden ötürü biliyorum. Tahminim dava süreci başlarsa amozandan gerekli alışveriş bilgileri alınır nereye istenmiş kişinin bilgileri tel, e posta, ip adres, vs sonra spariş adresinin ve bilgilerinin yanlış olduğu kanısına vardılar diyelim bu seferde bilişim statik ip adresinin peşine düşer sonrası mağlum cc'den bir kayıtım yok ama mantık yürüttüm olacağı budur

Credits
0
Rating - 0%
Arkadaşlar Ben Sitesinden Vİsa Kart İle Amazondan Şipariş Aldım Bi Sıkıntı Olurmu 100 Tl ye kadar olan ürünlerde?
amazon onaylasada 1 2 gün içerisinde siparişin iptal oluyor hesabına doğrulama istiyor bende cok onay yedirdim fake cc ile ama gelmedi hiçbiri

Users who are viewing this thread