〰️✴️SpyTools v2.0 \〰️İnsagram Çalıcı+Herşey〰️/✴️〰️ (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
sanırım c# form altına altta verdiğim kodu ekle windowsun son versiyon ie sini kullandır webbrowser de javascript hatalarını giderir.
Code:
var appName = System.IO.Path.GetFileName(System.Diagnostics.Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);
               Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_BROWSER_EMULATION",
                     appName, 11000, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);

HacklenenHacker

İYİ DEĞİLİM ÇÜNKÜ ÇOK İYİYİM
Credits
0
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!
Program adı - SpyTools

Versiyon - v2.0

Not - Program Toplamda 1200 satır kod yazılarak oluşturuldu
- Özellikleri -

SpyTools v2.0 Instagram Menü Özellikleri
Phishing Mail Gönderici
Tüm Instagram Formları
Instagram Bot Hesap Açıcı
Instagram Bot Mail Oluşturucu
Instagram Hack Tavsiyeler
Instagram Çalıcı

SpyTools v2.0 Sosyal Mühendislik Menü Özellikleri
Hedef kişiyi Facebook'da arama özelliği
Hedef kişiyi Instagram'da arama özelliği
Hedef kişiyi Twitter'da arama özelliği
Hedef kişiyi Twitter'da arama özelliği

SpyTools v2.0 HTML Düzenleyici Menü Özellikleri
Hızlı HTML kodu Test etme

SpyTools v2.0 Port Tarayıcı Menü Özellikleri
Tekli Port Tarama
Çoklu Port Tarama

SpyTools Web Hacking Menü Özellikleri
MD5 Oluşturucu 2(WEB)
MD5 Oluşturucu
Dork Oluşturucu
Dork Tarayıcı
CloudFlare Bypass
Web Site Hacker

SpyTools SpyHackerz Menü Özellikleri
SpyHackerZ Sitesi (WEB)

- Eklendi -
Sertifika Eklendi bu sayede VirusTotal'de gereksiz uyarılar vermeyecek
Sadece Public Sertifika Eklendi (Crpytlenmedi !!!)

- Sistem Gereksinimleri -
Windows 7 veya üstü
GoogleSearchAPI.dll (Zip'te mecut kurcalamayın)
Htmlagilitypack.dll (Zip'te mecut kurcalamayın)
newtonsoft.json.dll (Zip'te mecut kurcalamayın)
512 MB RAM
Internet Explorer 7.0+

- Linkler -

ZIP VirusTotal
EXE VirusTotal

Çıkmasının sebebi suspicious.low.ml.score Anladığım kadarıyla Az Program Skorunun olması ile ilgili yani program yeni yazıldığından dolayıdır

- Fotoğraflar -

- Instagram Tools Kullanımı -

1.ZIP dosyasında verilmiş scrpiti instagrama benzer domaini olan bir hostinge upload ediyoruz
2. Upload ettiğimiz sitemize gidip 'siteadresi.com'/'kurbankullanıcıadı' adresine gidiyoruz
3. Ortada yüklediği son fotoğraf vardır sağ tıklayıp Masaüstümüze kaydetiyoruz sonra hostingimize yüklüyoruz

4. Hostingimize yükeldiğimiz kurbanın son fotoğrafını Instagram çalıcının 'Son Instagram Fotoğrafı' yerine domainsiz örnek '/sonfotokurban.jpg' şeklinde kopyalıyoruz
5. İtiraz buton 'unu İnstagramdan giriş yap butonunun screen shootunu alıp Editleyip Giriş Yap yerine itiraz yazıp hostingimize yüklüyoruz ve 'Instagram Button Link' adresine domainsiz örnek '/itirazbtn.jpg' şeklinde kopyalıyoruz
5. Google'dan bir İnstagram logosu aratıp serverımıza yükleyip Linkini '/instagrampng.png' Instagram PNG logo yerine kopyalıyoruz
Gerisinide Mail,Kullanıcı adı gibi bilgileri girip HTML olarak kaydetip kodları kopyalayıp kurbanın mail adresine gönderiyorsunuz
Not - Sosyal Mühendislik bölümünde kapalı yazılan yer Instagramdır aslında bir hata oluşmuş uğraşamıyacam gözlerim ağrıyor

Dostlarım sadece konuyu açmak 50 dakikamı aldı programı yazmaktan bahsetmiyorum bil motive edici yorumlarını bekliyorumçee
SpyTools v2 aslında biraz geç gelecekti fakat 1.2 ye ilgi çok olunca bende işe koyuldum

Yazıldığı Dil - C# .NET 4.5

Eline sağlık

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
sanırım c# form altına altta verdiğim kodu ekle windowsun son versiyon ie sini kullandır webbrowser de javascript hatalarını giderir.
Code:
var appName = System.IO.Path.GetFileName(System.Diagnostics.Process.GetCurrentProcess().MainModule.FileName);
               Microsoft.Win32.Registry.SetValue(@"HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_BROWSER_EMULATION",
                     appName, 11000, Microsoft.Win32.RegistryValueKind.DWord);
Teşekkür ederim v3 'de ekleyeceğim

Eline sağlık
Teşekkürler

D

delete.9999

her seferinde uplayıp durma şu konuyu forumda açılan konular alta düşüyor ve senin yüzünden görünemiyor ulan ben bile shell botu yapmışım o görünsün diye uplamıyorum senin yaptığın işe bak bir daha uplarsan yönetimle konuşup konunu kitletirim haberin olsun diğer üyelerede saygın olsun biraz.

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
her seferinde uplayıp durma şu konuyu forumda açılan konular alta düşüyor ve senin yüzünden görünemiyor ulan ben bile shell botu yapmışım o görünsün diye uplamıyorum senin yaptığın işe bak bir daha uplarsan yönetimle konuşup konunu kitletirim haberin olsun diğer üyelerede saygın olsun biraz.
4-5 günden bir upluyorumki herkes görsün senin benimle derdin nedir her konuma mesajıma atlayıp duruyorsun
Bunun sebebini açıklarmısın ?

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
Ben bunun içine Worm,Trojan,Ad gömüp para kazanıp yada birinin hakkını yemedim insan gibi 2 gün çalışıp böyle bir program ortaya çıkardım ve bununlada gurur duyuyorum 4 tane versiyon çıkardım bu programın senin bu projem gibi desteklediğin herhengibir projen varmı Spy için hiçbir kar gütmeyen bir projen ??
Tamam eskiden güzel konular yazardın aşırı ilgimi çekerdin hatta mesajla istemiştim senden abi bana konularını atarmısın diye fakat her konuma çamur atma peşindesin .

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
1. Birader konun katagorisinde silinmiyor uplamana gerek yok görüntü kirliliği yapma millet görmek isterse bakıyorlar zaten katagöriye rahat ol

2. 2 gün öncesine kadar abi diyordun şimdi ne değiştide senli benlli olduk
Abi dediğim saklamıyorum zaten abi benden büyük olduğunun farkındayım hatta foruma senin konularını görüp üye olmuştum sana büyük saygım var ama her mesajımı kötüleme peşindesin

Credits
5
Rating - 0%
[QUOTE = "MawionZ, gönderi: 138267, üye: 6678"]
*** Gizli içerik alıntı yapılamaz. *** *** Gizli içerik alıntı yapılamaz. *** *** Gizli içerik alıntı yapılamaz. ****** Gizli içerik alıntı yapılamaz. ***
- Linkler -
*** Gizli içerik alıntı yapılamaz. *** *** Gizli içerik alıntı yapılamaz. *** *** Gizli içerik alıntı yapılamaz. ****** Gizli içerik alıntı yapılamaz. ***
** * Gizli içerik alıntı yapılamaz. ***
*** Gizli içerik alıntı yapılamaz. ***
Dostlarım sadece konuyu açmak 50 dakikamı aldı programı yazmaktan bahsetmiyorum bil motive edici yorumlarını bekliyorumçee
SpyTools v2 aslında biraz geç gelecekti fakat 1.2 ye ilgi çok olunca bende işe koyuldum

[/QUOTE]
bakcam

ZerOne 

EVIL
Credits
285
Rating - 0%
[QUOTE = "MawionZ, gönderi: 138267, üye: 6678"]
- Linkler -
** * Gizli içerik alıntı yapılamaz. ***

bakcam[/QUOTE]
Teşekkürlerr.
Teşekkürler

I

Isko~

O deilde deneyen varmi ? :D bi feedback verin bakalim bence yarisi calismiyodur yada hep hatta veriyordur :D

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread