Linux Vs Windows Hangisi? (1 Viewer)

M

Mr.Baran

Selamunaleyküm Hacılar Kali Linux Kurdum Fakat Sefil Sefil Dolanıyorum Birşey Yapamıyorum Ben Mesela. Peki Sizce Linux Mu Daha İyi Windows Mu Ve Neden?

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
Linux u hacking veya deface etmek için kullanmaman gerekiyor kodlama günlük kullanım hız performans kendine göre ayarlanabilme bu artıları var linux kurup virtual-box a Windows kurup Windows daki işlerini yapabilirsin

Akifcan Hür 

☾★ T'ÜRK ☾★
Credits
0
Rating - 100%
İşine Ne Yarıyorsa Onu Kullanacaksın.
Python ise Python, C++ ise C++
Windows ise Windows, Linux ise Linux
Neyi Sömüreceksen Neye Saldırı Yapacaksan,
Onun Dilinden Anlamalısın.
Kendini Geliştirmeye Açık Olmalısın.
Belirli Bir Konuda Kalmamalısın.
Sürekli Araştırmalısın.​

Last edited:
C

Crysuder

Ben ubuntu 18,4 kullanıyorum windows uzun zamandır kullanmıyorum hacking için en iyisi linux tabi oyun felan oynayamıyorsun ama windowsun yanına kurabilirsin istediğim zaman geçiş yapabiliyorum neyle uğraştığına bağlı hekle uğraşıyorsan linuxde kal

M

Mr.Baran

Ben ubuntu 18,4 kullanıyorum windows uzun zamandır kullanmıyorum hacking için en iyisi linux tabi oyun felan oynayamıyorsun ama windowsun yanına kurabilirsin istediğim zaman geçiş yapabiliyorum neyle uğraştığına bağlı hekle uğraşıyorsan linuxde kal
Evet ubuntu çok güzel kali linux sanırım sadece @Mectruy ve benzeri abiler için uygun.ben kullanamadım

Credits
0
Rating - 0%
Herkesin dediği gibi hack vb işler için linuxu tercih edebilirsin onun harici fazla bu işlerle uğraşmıyorsan yazılım vb işlerle linux kurmanın bir anlamı yok bunların harici windowsu tercih edebilirsin.

M

Mr.Baran

Herkesin dediği gibi hack vb işler için linuxu tercih edebilirsin onun harici fazla bu işlerle uğraşmıyorsan yazılım vb işlerle linux kurmanın bir anlamı yok bunların harici windowsu tercih edebilirsin.
O zaman bana uyan windows sanırım brute hesap crackleme ddos vs işlerdeyim sadece.

Users who are viewing this thread