Ip sabitleme [Rat Kullanımı #1] (2 Viewers)

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Okula başlamadan 3 5 konu atayım D:
Merhaba spyhackerz.com un değerli üyeleri.
Bu konumda sizlere ip sabitlemeyi göstereceğim.
View hidden content is available for registered users!

Şimdi ilk önce duck dns girelim ve sağ üstten bir kayıt yöntemi seçelim.
rat1.png

Kafanıza göre bir domain oluşturun ve add domaine tıklayın.
rat2.png

Gördüğünüz gibi domainimiz oluştu yanındada ip adresiniz yazıcaktır ben karaladım.
(Modemim vatan kurtarıcıları tarafından ddoslanır falan mazallah)
rat3.png

Üstteki menüden install tıklayın
rat4.png

İşletim sisteminizi seçin.Windows gui seçtim.Oluşturduğunuz domaini seçin ve download software from : yazan yerin sağındaki linke tıklayın.
Exeyi seçin ve indirip kurun.Setup şeklindedir yes yes yaparak kurabilirsiniz.
rat6.png

Kurulduğunda açın,büyük ihtimalle görev çubuğunda yukarı bakan ok şeklinde duran (gizli simgeler) bölüme gelecektir.Gizli simgeler bölümünü açın ve duckdnse sağ tık yapın Duckdns settingse tıklayın.Ve resimde gösterdiğim şekilde doldurun.
rat7.png

Eğer "OK" yazan butona tıkladığınızda bu resimdeki çıkıyorsa işlem tamamdır eğer hata veriyorsa yaptığınız işlemleri konuyla karşılaştırıp gözden geçirin.
rat8.png

İyi forumlar.

Last edited:
R

Rolesa

Ver 15 tl internet sağlayıcına sabitlettir pis fakir izksiwleie ıyyyy öğrenciymiş bide şey sorcam abi dürüm ayran 2.5 mi ? diye sordun mu hiç ajahaha lanet pis minik militan seni çee E.S kanka bide duckdns i darkcometrat ile öğrenen tek benmiyim <3

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Ver 15 tl internet sağlayıcına sabitlettir pis fakir izksiwleie ıyyyy öğrenciymiş bide şey sorcam abi dürüm ayran 2.5 mi ? diye sordun mu hiç ajahaha lanet pis minik militan seni çee E.S kanka <3
ben dürüm ayrancı değilim döner alırım 2 gün götürür beni :D eyvlah <3

Users who are viewing this thread