Special Ajanlar.org HACKED (4 Viewers)

FataLworm

SOYTARI
Credits
0
Rating - 0%
Okul bitti ya artık piyasadayım takdir aldım mec babam pc başında oturmama izin verdi. çee Şaka bi yana yoğunum bu aralar, takip ediyorum ama .com'un gitmesi çok kötü oldu hayırlısı yav napalım burdan yürürüz dediğin kişiyi zaten takmıyorum uğraşacak vaktim yok. çee

Credits
0
Rating - 0%
Mectruy

=) sen hayattamısın, bir zamanlar yıl 2004 mectury yine milleti dürtüklüyodu =) yıl olmuş 2019 mectury halen dürtüklüyo :D reiz bırakın şu avelleri, okul tatile girince ortaya çıkıyolar tatil bitince kapanıyolar babalarından aldıkları 50 tl ler ile internette lamercilik oynuolar. bi bitmediler :D:D

Credits
132
Rating - 0%
Açıklamayı sonra yapacağım.

Arkadaşlar açıklama aslında indexte yazdıklarımın özeti gibi, o yüzden indexi okuyun ve daha fazla laf salatası yapmayı sevmiyorum. Hacklediğim belkide 60. hack sitesi oldular, benim için bir istatistikten öte gitmez, bugün yapılan yanlışların bu şekilde karşılığını gördüler. Türk hack camiasında hackerlik peşinde koşturan insanlara herhangi bir mesaj değil bu, ama bilmenizi istiyorumki yapılan yanlışları ödetirim.

Ders almak isteyen almıştır, Alkışlamak isteyende alkışladı, Karşı gelenlerde içlerinden küfürlerini etti.
es

Credits
91
Rating - 0%
Açıklamayı sonra yapacağım.

Arkadaşlar açıklama aslında indexte yazdıklarımın özeti gibi, o yüzden indexi okuyun ve daha fazla laf salatası yapmayı sevmiyorum. Hacklediğim belkide 60. hack sitesi oldular, benim için bir istatistikten öte gitmez, bugün yapılan yanlışların bu şekilde karşılığını gördüler. Türk hack camiasında hackerlik peşinde koşturan insanlara herhangi bir mesaj değil bu, ama bilmenizi istiyorumki yapılan yanlışları ödetirim.

Ders almak isteyen almıştır, Alkışlamak isteyende alkışladı, Karşı gelenlerde içlerinden küfürlerini etti.
Abi Kim Tutar Seni Helal Olsun...

Users who are viewing this thread