Program indirme Scripti, S2Services (1 Viewer)

Credits
11
Rating - 0%
1
1

Link link gezip dolaşırken Eski datalarıma baktım ordan kalma bir Script gözüme takıldı malum program indirme scriptlerini paylaşmaya devam ettiğim için bu scriptide es geçmek istemedim script ücretsiz dağıtılıyor belki çoğu bilmez veya ihtiyacı olanlar için ideal bir script dün akşam localhostta kurup denedim bir kaç hata vardı admin panelinne giriş yapamadım beyaz sayfa hatası aldım .htaccess dosyasına baktım hata yok didik edip hatayı buldum hata kodunu aşağıda belirteceğim script özeliğine gelirsek emin ellerde çok iş yapar yazılara yorum yazma yazıları derecelendirme gibi özellikleri var mysqli ile yazılmış php ile sorunu olmadan çalışır geliştirilmeye açıktır hata alırsanız cevap yazın çözüm üretiriz,

kurulumu ana dizin ve admin klasör içinde configure.php dosyasına database bilgilerini yazın

admin paneline erişmek için admin içindeki common.php dosyasını acın içindeki kodları silip

<?php
require_once('configure.php');
$db_connect = mysql_connect(DB_HOST,DB_USER,DB_PASSWORD);
$select_db = mysql_select_db(DB);
?>

ile değiştirin

siteadi.com/admin/login.php şeklinde tarayıcınızı acıp kullanıcı adı admin varsayılan şifre demo ile giriş yapın

İndir link : Tıkla indir
zip şifre : şifre Yok
Durum : aktif
lisans : ücretsiz
dil : ingilizce (türkçeye çevrile bilirsiniz)
versiyon :2.0

Last edited:

Users who are viewing this thread