Gereksiz konu silinebilir. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Yasak ise adminler siler seni alakadar etmez işine bak
Senin götünü sikerim aptal herif .net domaine mi geçelim tek admin mectruy var o da işten güçten giremiyor sil şu konuyu
Zamanında sesini çıkaramayanların şimdi nasıl götü kalkıyor iki yüzlü heriflersiniz yazık size

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
@Mectruy yasak ise silebilirsin konuyu bu küfür etmekten başka bilmeyen bazı kişilikleri ilgilendirmiyor ben sadece mectruy lafını dinlerim
kardeşim .com domaini tib yedi bu sebeplerden dolayi duzgunce linki kaldırmanı yasak oldugunu söylüyoruz kanser kanser davranma sil şu linki

Credits
0
Rating - 0%
@Mectruy yasak ise silebilirsin konuyu bu küfür etmekten başka bilmeyen bazı kişilikleri ilgilendirmiyor ben sadece mectruy lafını dinlerim
Amına kodumun andaval ibnesi seni daha 3 gün önce geldiğin forumda 2 yıllıklardan dahamı iyi bilicen kuralları silinene kadar editle . koy şu konuya siktirtme belanı

Last edited:
Credits
0
Rating - 0%
Amına kodumun andaval ibnesi seni daha 3 gün önce geldiğin forumda 2 yıllıklardan dahamı iyi bilicen kuralları amına kodumun aptalı silinene kadar editle . koy şu konuya siktirtme belanı
3 gün önce mi lan dallama ben imhatiminden beri bu forumdayım sürekli hesap değişiyorum sizin gibi boş yere hava atmak için yetki alma çabasında değilim çok şükür yaşımız ilerledi tabi siz daha 2k lısınız olur böyle şeyler anlyrm

Credits
0
Rating - 0%
3 gün önce mi lan dallama ben imhatiminden beri bu forumdayım sürekli hesap değişiyorum sizin gibi boş yere hava atmak için yetki alma çabasında değilim çok şükür yaşımız ilerledi tabi siz daha 2k lısınız olur böyle şeyler anlyrm
imhatimiden tek bildiğin domain zaten forum geçmişine azıcık baksan daha nisanda domain engeli yediğimizi görürdü editle şu konuyu

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
yarram imhatimiden tek bildiğin domain zaten forum geçmişine azıcık baksan daha nisanda domain engeli yediğimizi görürdün andaval orospu evladı editle şu konuyu siktirtme belanı
white küfretme boş ver kurunun yanında yaş da yanmasın

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread