Gereksiz konu silinebilir. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Bize 2klı diyip if.şa paylaşan, modken cevap veremeyen yetki gidince dayılanan iki yüzlü veletsin. Sana acıyorum kardeşim. Biz tek bi hesapta duruyoruz diye yetki köpeği oluyormuşuz. Forumda multi üyelik yasak ama sen tek bi üyelikte duruyoruz diye bize küfrediyorsun güzel ironi. Ban yersem de senin yüzünden, gram sikimde olmaz ki yiyeceğim senin gibi bi aptal orospu çocuğuna küfür ettiğim için, benim senin gibi 30 hesabım ya da 30 forumda üyeliğim yok. Heki bırakır giderim ban yersem de, laf ettiğin adamlara bi dikkat et forumda yazdığın kelime sayısı kadar konum var aptal orospu çocuğu seni hangimiz ne kadar katkı sağladık tartışmayalım. Siktir git kulübende iyi havlamalar sana.

Credits
0
Rating - 0%
Konuyu sadece @Mectruy siler ise siler onu dinlerim
Bize 2klı diyip if.şa paylaşan, modken cevap veremeyen yetki gidince dayılanan iki yüzlü veletsin. Sana acıyorum kardeşim. Biz tek bi hesapta duruyoruz diye yetki köpeği oluyormuşuz. Forumda multi üyelik yasak ama sen tek bi üyelikte duruyoruz diye bize küfrediyorsun güzel ironi. Ban yersem de senin yüzünden, gram sikimde olmaz ki yiyeceğim senin gibi bi aptal orospu çocuğuna küfür ettiğim için, benim senin gibi 30 hesabım ya da 30 forumda üyeliğim yok. Heki bırakır giderim ban yersem de, laf ettiğin adamlara bi dikkat et forumda yazdığın kelime sayısı kadar konum var aptal orospu **Küfürbaz** seni hangimiz ne kadar katkı sağladık tartışmayalım. Siktir git kulübende iyi havlamalar sana.
Modken seni takmıyordum bile direk mectruy yazıyordum ne ayaksın?

Credits
0
Rating - 0%
Hayir yani sana okadar acikliyoruz neden bu seviyeye getirdin tartismayi degermiydi?
Bu seviyeye falan getirmedim yasak olduğunu bilmiyordum bu avel söyledi seni alakadar etmez dedim direk sövmeye başladı zaten olay burda başlıyor sövmek yerine düzgünce söylese atar yapmadan editlerdim belki @Mectruy gelmeden silmeyeceğim yasak ise o siler

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Bu seviyeye falan getirmedim yasak olduğunu bilmiyordum bu avel söyledi seni alakadar etmez dedim direk sövmeye başladı zaten olay burda başlıyor sövmek yerine düzgünce söylese atar yapmadan editlerdim belki @Mectruy gelmeden silmeyeceğim yasak ise o siler
Kardesim konuya bakarmisin sovmeden once "silermisin dostum" yazmis malmisin ?

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
gram pişman değilim bro ananı sikeyim

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Neyse daha ne sikim yazarsa yazsın cevap vermeyin boşa konu hortluyor beyler aptal orospu cocugunu bırakın havlasın güzel konusunda.

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Boyle alttan aldikca ustune cikiyorsunuz insanlarin birdaha olmayacak sayin orospu cocugu.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread