Gereksiz konu silinebilir. (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
0
Rating - 0%
Hayir yani sana okadar acikliyoruz neden bu seviyeye getirdin tartismayi degermiydi?
Bu seviyeye falan getirmedim yasak olduğunu bilmiyordum bu avel söyledi seni alakadar etmez dedim direk sövmeye başladı zaten olay burda başlıyor sövmek yerine düzgünce söylese atar yapmadan editlerdim belki @Mectruy gelmeden silmeyeceğim yasak ise o siler

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Bu seviyeye falan getirmedim yasak olduğunu bilmiyordum bu avel söyledi seni alakadar etmez dedim direk sövmeye başladı zaten olay burda başlıyor sövmek yerine düzgünce söylese atar yapmadan editlerdim belki @Mectruy gelmeden silmeyeceğim yasak ise o siler
Kardesim konuya bakarmisin sovmeden once "silermisin dostum" yazmis malmisin ?

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
gram pişman değilim bro ananı sikeyim

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
Neyse daha ne sikim yazarsa yazsın cevap vermeyin boşa konu hortluyor beyler aptal orospu cocugunu bırakın havlasın güzel konusunda.

Lamb 

GOD
Credits
20
Rating - 0%
Boyle alttan aldikca ustune cikiyorsunuz insanlarin birdaha olmayacak sayin orospu cocugu.

JFoundlow 

</ÖLÜ>
Credits
145
Rating - 0%
Kardeşim mectruy foruma real hayattan doalyı giremiyo arkadaşlarda tib yememek için sil diyor güzel bi şekilde söyledim hadi silde olay kapansın

Credits
0
Rating - 0%
Konuyu siler ise, yasak ise @Mectruy siler onu dinlerim ben bu arkadasların hepsi küfür ettiği için özür dilemediği sürece editlemeyeceğim.

A

Anarchosa

Konuya kimse yazmasın.

Yönetimi tek başına idare etmek isteyen halletsin.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread