Ruh Çağırma (1 Viewer)

Credits
118
Rating - 0%
Deeky Dama Ruh Çağırma |

Bu benim bildiğim bir ruh çağırma ritüeli. Gerçek olup olmadığından emin değilim. Bilmek için denemem gerekir.
İşte başlıyoruz, ihtiyacınız olanlar bunlar:

Büyük bir aynaya ihtiyacın var, en az 50x50 cm.
Bir şeyler çizebilmek için renkli kalem ya da tebeşir her neyse.
Bu uyarımı dikkate almalısın! Eğer reşit değil isen ritüeli denerken Deeky Dama sen daha ritüeli bitirmeden gelebilir, seni uyarmıştım.
Ayrıca bu işi yalnız, tek başına yaparsan kötü şeyler olabilir, tavsiye etmiyorum.

Ancak birileri yanındayken yapman daha uygun olacaktır.
Şimdi onu çağırma vakti. Aynaya git ve bir merdiven çiz (Çok büyük olmasın.) daha sonra bir kapı çiz.
Merdivenler boyut değiştirmeyi ve kapı ise dünyaya girişini temsil ediyor.
Sonra bu ilahiyi 6 kere tekrarla:
Deeky Dama bana gel.
Bunu 6 kez tekrarlamandan sonra komik ve çirkin bir kadın görünür, ya da korkunç bir kız. Çirkin kadın görülür ise, asla ama asla gülmek yok.
Tekrarlıyorum ASLA.

Eğer güler isen, seni aynanın içine sonsuza kadar hapsedebilir.
Sakin kalabilirsen, birkaç dakika sonra bir dilek hakkın olacak. Ne istersen iste fakat seni tekrar uyarıyorum, daha fazla dilek istememelisin.
Açgözlü olursan seni diğer boyutlara geçirebilir.
Eğer korkunç kız görünür ise, ne yaparsan yap korktuğunu belli etme. Eğer korktuğunu anlar ise çirkin kadındaki aynı olaylar ile karşılaşacaksın.
Birkaç dakika sonra sana bir dilek hakkı daha bağışlayacak. Ancak daha fazla dilek istememelisin. İstediğin olduktan sonra aynayı kırıp çöpe atman
gerekiyor.

Ayriyeten, bunu bir kereden fazla yapmayın. Eğer yaparsanız, neden bahsettiğimi anlayacaksınız.
Ayrıca bu ritüeli eksik gerçekleştiren kim var ise evlerinde parçalanmış bedenleri bulunmuştur.
Bunu gerçekten tavsiye etmem, ama deneyebilirsiniz
alıntıdır fakat emek var düzenleme vs.

Credits
0
Rating - 0%
Bilmiyomki kanka hiç denemedim
Denesende farketmez burada kadının görünüşünü yazdığın için ister istemez yapan kişiler onu hayal edecekler buda ayna karşısında oldukları için onlara gerçek gibi gelecek ama aslında her şey yapan kişinin aklında olacak. Ceset olayları vs. fake bu arada o resimler genelde savaş yerlerinden veya seri katillerin cinayetlerinden sonra çekilen olay yeri resimlerinden alıntılanıyor.

Credits
118
Rating - 0%
Denesende farketmez burada kadının görünüşünü yazdığın için ister istemez yapan kişiler onu hayal edecekler buda ayna karşısında oldukları için onlara gerçek gibi gelecek ama aslında her şey yapan kişinin aklında olacak. Ceset olayları vs. fake bu arada o resimler genelde savaş yerlerinden veya seri katillerin cinayetlerinden sonra çekilen olay yeri resimlerinden alıntılanıyor.
KANKA BELKİDE HAKLISIN AMA RUH GLİP BOĞAZINA YAPIŞIRSA NE BOK YİCEN AMK :d

Users who are viewing this thread