Tüm Spyhackerz'ın dikkkatine ! (1 Viewer)

• Thread starter Deleted member 11195
  • Start date
D

Deleted member 11195

Çin kominist cumhuriyeti 3 milyon Türk vatandaşını hapishane ortamında tutup kadınlara tecavüz erkeklere şiddet uyguluyor. Bu ülkede yaklaşık 5 milyon suriyeli var hiçbir kan bağımız vs yok ama her ay 1000 tl maaş alıyorlar. Peki bizim can dostumuz olan kan bağımız bulanan soylarımız aynı olan Türkiye savaşa girerse destekleriz diyen Uygur vatandaşlarına niye destekte bulunmuyoruz ? Niye yardım etmiyoruz ? Hani Türk'ün gücü vardı ? Hani Türk'e kafa tutulmazdı ? 3 milyon Türk zulüm görürken sessiz mi kalacaksınız ? Suriyeli muamelesi mi yapacaksınız ? Sessiz kalmayarak ellerinden tutalım.
Videoyu paylaşalım !

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-50447718

Tüm defacerlerin dikkatine !
Bahreyn , Cezayir , Bangladesh , Mısır , İran , Irak , Rusya , Türkmenistan , Umman Krallığı , Kuveyt , Katar , Pakistan , Filistin ve Afrika hükümetlerinin devlet siteleri hedefleriniz olsun. Sessiz kalmayın !

Last edited by a moderator:

by.root

Defacer değil Lamer
Credits
0
Rating - 0%
Çin kominist cumhuriyeti 3 milyon Türk vatandaşını hapishane ortamında tutup kadınlara tecavüz erkeklere şiddet uyguluyor. Bu ülkede yaklaşık 5 milyon suriyeli var hiçbir kan bağımız vs yok ama her ay 1000 tl maaş alıyorlar. Peki bizim can dostumuz olan kan bağımız bulanan soylarımız aynı olan Türkiye savaşa girerse destekleriz diyen Uygur vatandaşlarına niye destekte bulunmuyoruz ? Niye yardım etmiyoruz ? Hani Türk'ün gücü vardı ? Hani Türk'e kafa tutulmazdı ? 3 milyon Türk zulüm görürken sessiz mi kalacaksınız ? Suriyeli muamelesi mi yapacaksınız ? Sessiz kalmayarak ellerinden tutalım.
Videoyu paylaşalım !

Bahreyn , Cezayir , Bangladesh , Mısır , İran , Irak , Rusya , Türkmenistan , Umman Krallığı , Kuveyt , Katar , Pakistan , Filistin ve Afrika hükümetlerinin devlet siteleri hedefleriniz olsun. Sessiz kalmayın !
Eyvallah kardeşim başlayalım o zaman :)

N

Nobody

Profilinde Hacktivist yazıyor ama "site hackleyerek vatan mı kurtarıcaz?" diyebiliyorsun ilginç.
çünkü hacktivistler site hackleyerek vatan kurtarmaz :) zulmü önlemek hacktivistlerin görevi değil şuanda buna sessiz kalarak cebini doldurmaya devam eden politikacıların görevidir, birleşmiş milletlerin görevidir. vatan millet uğruna (!) hack yapıyor olsaydım ay* de olurdum. "SpyHackerz’in yaptığı eylemler kimseyi koruma veya kasıtlı olarak birilerine saldırmayı amaç olarak gütmez. Rastgelelik ilkesiyle kime ne yapacağı belli olmayan bir Hack grubu olarak bilinir."

Credits
0
Rating - 0%
Çin sitesi hackleyip onlara mesaj versen ne olacak onlara bir şey mi girip çıkacak? Asıl yapılması gereken bu olaylara susanları hackleyerek onları uyandırmaktır mesela malum partinin sitesinden başlayabilirsiniz.

Credits
4
Rating - 0%
çünkü hacktivistler site hackleyerek vatan kurtarmaz :) zulmü önlemek hacktivistlerin görevi değil şuanda buna sessiz kalarak cebini doldurmaya devam eden politikacıların görevidir, birleşmiş milletlerin görevidir. vatan millet uğruna (!) hack yapıyor olsaydım ay* de olurdum. "SpyHackerz’in yaptığı eylemler kimseyi koruma veya kasıtlı olarak birilerine saldırmayı amaç olarak gütmez. Rastgelelik ilkesiyle kime ne yapacağı belli olmayan bir Hack grubu olarak bilinir."

Zulmü önlemek faşist düşüncenin karşıtı olan herkes için meşrudur. (bkz: Free Uyghur) Bunun için politikacı veya kalantor biri olmayı gerektirmez.

Bu olayın vatan millet ile alakası da yoktur. Birileri şu dünyada zulüm görüyorsa kişilerin etnik kökenleri göz ardı edilmelidir. Sen bu insanlar için hack yaptığında vatan millet için değil orada yaşanan zulüm için hack yapmış oluyorsun.

Last edited:
D

Deleted member 11195

Çin sitesi hackleyip onlara mesaj versen ne olacak onlara bir şey mi girip çıkacak? Asıl yapılması gereken bu olaylara susanları hackleyerek onları uyandırmaktır mesela malum partinin sitesinden başlayabilirsiniz.
Sonrada ver elini silivri

Credits
208
Rating - 0%
Aslında herkes elinden geleni yapmalı. Kimi eliyle kimi diliyle kimi canıyla. Klavyenize sağlık heykırlar.

Credits
118
Rating - 0%
Paylaşsakta elimizden bir şey gelmez yine kimse bir şey yapmayacak malum kişilerin çükünde olmadığı için böyle durumlar bizim elimizden bir şey gelmiyor ülkenin çoğunluğu da malum kişinin halkı olduğu için paylaşsak ne fayda

NusaybinLi 

Defacer
Credits
2,020
Rating - 0%
bu mesajı doğru yere gondermek ıçın senden güzel bı ındex beklıyoruz şuan yaptığımız defaceler deface olarak kalıyor mesaj yok

D

Deleted member 11195

Amcası dayısı milletvekili olan yok mu ?

Credits
581
Rating - 0%
evet belki siteleri hacklersek dikkate alınmayız arkadaşlar bu doğru ama onların önemli sistemlerini çökerterek belki bizi dikkate almalarını sağlıyabiliriz yıl 2019 2020 ye geliyoruz pekçok şey mümkün internet üzerinden bir ülkenin elektrikinin kesildiği devirdeyiz

Credits
581
Rating - 0%
katılıyorum bence toplu etkinlikler olmalı böyle işler için

Credits
1
Rating - 0%
üstte baya şey olmuş çee fakat o büyük devlet sitesiymiş falan masanın altında saklanarak hackliyemezsiniz çee

Credits
22
Rating - 0%
Videoyu paylaşalım !

Videoyu izlerken içim sızladı...

Credits
0
Rating - 0%
Paylaşımın ve bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Users who are viewing this thread