Web sitelerine exploit basabileceginiz Exploit (coninsiz) (1 Viewer)

Credits
75
Rating - 0%
bu naneyi biliyorum millet bu shell botunu deli gibi arıyor sırf bunun için şuanda windows 10 indiriyorum allah razı olsun hocam.

Credits
882
Rating - 0%
bu naneyi biliyorum millet bu shell botunu deli gibi arıyor sırf bunun için şuanda windows 10 indiriyorum allah razı olsun hocam.
Vallahi allah sizden razı olsun hocam sonunda bir kişinin işine yarayacak. Forum da genel olarak herkes para peşinde hiç öğrenmek isteyen yok. Ama devam böyle konular açmaya devam edeceğim bu forumun değişmeye ihtiyacı var

Credits
75
Rating - 0%
hacı yanlız rdp felan yok python 3.9 windows 10 destekliyor 7 de çalışmıyor biliyorsun formattan sonra bakıcam çalışıyor mu diyor.
ana makinede kullanmak istiyorum.

Credits
75
Rating - 0%
orospu çocuğu bizi mi koparıcan crack.py içindeki dll dosyaları rat indiriyor arka planda senin ananı sikeyim yok tr makinada çalışmazmışta...

note

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
1,368
Rating - 100%
orospu çocuğu bizi mi koparıcan crack.py içindeki dll dosyaları rat indiriyor arka planda senin ananı **Küfürbaz** yok tr makinada çalışmazmışta...
Senin aptalligin kim kime bedava exploit verir bir dusun eger ki dosyalari sifrelememis ise bakicam exploite

Users who are viewing this thread