Spyhackerz nereye kadar? (1 Viewer)

Aptul

Alien
Credits
2,331
Rating - 100%
Merhaba aynı sorunu sadece benmi yaşıyorum bilmiyorum bi zamanların en aktif formu iken şu anda ne rekabet ne aktiflik kaldı şu forumda sürekli site erişim sorunları url değişimleri spy kurucuları acaba ne yapıyor büyük bir kitlenin kaybolduğunu bi tek benmi farkediyorum ?

Hakim Kingsize 

stay with alone"
Credits
51,278
Rating - 100%
işte tam bu yüzden böyle biz , siz sahip çıkıcaz aktiflik yok diye dövünmek yerine aktifliği sağlamaya çalışmayı deneyelim eskiden üyelik ücretsizdi bu yüzden aktifti forum yol geçen hanı gibi kullanılıyordu şimdi ise az ve öz kaldık bu özler arasında yer alıp almamak seni kararın dostum

Credits
2,380
Rating - 0%
eskiden insanların vakti boldu ve rakip olabileceğin adamlar vardı. şimdiki yeni nesil çocukların alayı instagram çalma feysbuk patlatma gibi salak saçma konularla uğraştığı için forum içi forum dışı rekabet beklemen çok manasız. teknik bilmeye öğrenmeye çalışan yok somut birşey yapan yok. eskiden yeni hack sitesi açıldığında bile millet direk hacklemeye çalışırdı. gövde gösterisi, kendini kanıtlama, kaynak azlığı gibi şeyler körüklüyordu insanları. rekabeti kişiler doğurur. bilgi ve kişi eksikliğinde ne rekabet ne aktiflik kalır. herkesin işi gücü var herkes hayatın götürdüğü yere gidiyor hayatıyla uğraşıyor. kimsenin forumculuğa vs ayıracak zamanı kalmıyor doğru dürüst işin özü bu. @Mectruy un forumu bu kadar yıldır açık tutması bile birşey ben olsam ya da başkası olsa şimdiye 40 kere kapatmıştı.

Credits
2,873
Rating - 100%
Buraya yazılanları okudum. Hepinize katılıyorum. Ekstra olarak buraya yazılanlar haricinde kendi düşüncemle ekleme yapmak istiyorum. Ben daha çok yönetim konusunda eleştireceğim. 15 Mayıs 2020 tarihinden beri üyeyim ve neredeyse hergün aktif oldum, forumu dolaştım ve takıldım. Buraya destan yazabilirim ama kalabalıklık olsun istemem. Bence Spyhackerz kendi ayağına kendisi sıktı aktiflik konusunda. Kendim yönetimde olduğum dönemden örnek vererek başlayacağım. Yönetime girdiğim zaman kurallar, forum-üye ilişkisi gayet güzeldi. Kısa sürede co-admin oldum. Çok iyi hatırlıyorum bir ara mod bile yoktu. Ben, cem abi, spawn ve birisi daha vardı, 4 kişiydik. Özel hayat yoğunlunu katmıyorum fakat en aktif olan da bendim. Bu dediklerim ego olarak anlaşılmasın, o zamanlar forum içi olayları en çok analiz edebilen bendim. O yüzden çıkıp 'forumu senden daha çok gözlemliyordum' diyebilecek kimse yok. Ownerin aktifliği arttırma isteği sonrası bir şeyler değişmeye başladı. Bazı kişiler sanki dokunulmaz ve ayrıcalıklı olmuştu, o kişilere kurallar ve yetkiler işlemez olmaya başladı. Olay tam olarak burada start veriyor. Üyeler aralarında kavga edince kurallar uygulanmıyordu. Bazı açılan roller ise üyeler arasında tartışma konusuydu (queen yelloz). Ownerin forum&chat içi yasaklara karışması, ban konularının ve forum içinde ciddi adaletsizleşme olmuştu. Dolandırıcılıktan mağdur olan kişi bana gelip 'niye dolandırıcının banını açıyorsunuz' diyince bir şey diyemiyordum. Ben de tam bu zamanda ayrılmıştım sebebi belli çünki forum değişmeye başlamıştı, üstlere iletilen mesajda yazdıklarımız okunsa da çok umursanmıyordu. Bakın bunların tüm sebebi forum aktifliğinin artmaya çalışması sebebindendi ama üst tarafın bu aktiflik isteği; yaşananların ve aktifliğin daha da düşmesinin sonucu oldu. O zamandan bu zaman yine çok kişi gördüm ben, benim kötülediğim yönetim üyeleri değil ownerin yönetim işleyişine müdahele etmesi ve bazı şeylerin o zamandan bu zamana değişmesi. Bu yazdıklarıma katılırsınız katılmazsanız beni bağlamaz ama aktifliğin düşmesindeki gerçek bu. Şu sıra sistemin işleyişini bilmiyorum üyelik paralı mı ne bilmem. Öyleyse paralı hesap açma hem olumlu hem olumsuz. Ben gerçekçi birisiyimdir olmayan şeye oldu veya olan şeye olmadı demem. Ben saygı duyduğum şeyi de sevmediğim şeyi de saygı çerçevesinde eleştiririm. Şimdi bazı kişiler yazdıklarım yüzünden saldırmaya çalışabilir, siz ötede durun bu konuda mesajımı alıntılayabilecek tek kişi Cem abidir. İnanıyorum ki cem abide o zamandan bu zamana bu durumun farkında oldu ve bazı şeylerin nelere sebep olduğunun, değişemeyeceğinin farkında olmuştur, inkar edilebilecek bir şey değil dediklerim. Dediğim gibi diğerlerinin de yazdıklarına katılıyorum ben de sadece yönetim konusunda eleştirmek istedim. Şimdide hedef alıyor ve nefret ediyor gibi görüneceğim ama öyle bir şey yok, dediğim gibi gerçekçi birisiyimdir ve saygı çerçevesinde eleştiri yapan birisiyimdir, istesekte istemesekte bu yaşananlar aktifliği etkiledi, keşke olmasaydı ama yapacak bir şey yok.

underground 

do not even afraid of god
Credits
44,800
Rating - 0%
genel olarak konuşursak seneye hack adı altında hiç birşey kalmayacak türkiyede.
bilgili ve tecrübeli underground kültürden geriye kalan okul harçlığını çıkarmaya çalışan sosyal medya dolandırıcıları.
hack'ın bu denli azaldığı bi ülkede online ve aktiflik düşmesine şaşırmamak gerekiyor adı üstünde spyhackerz burası bir hack forumu.
bu forum rus veya çin kitlelerine hitap etseydi emin ol aktiflik günde 1000 den aşşağı düşmezdi.
uzun lafın kısası market ne kadar dolu olursa olsun sokakta yaşayan yoksa ne kadarda çabalasan hiçbir müşteri bulamazsın.

Rubin 

Man Down
Credits
6,951
Rating - 100%
Buraya yazılanları okudum. Hepinize katılıyorum. Ekstra olarak buraya yazılanlar haricinde kendi düşüncemle ekleme yapmak istiyorum. Ben daha çok yönetim konusunda eleştireceğim. 15 Mayıs 2020 tarihinden beri üyeyim ve neredeyse hergün aktif oldum, forumu dolaştım ve takıldım. Buraya destan yazabilirim ama kalabalıklık olsun istemem. Bence Spyhackerz kendi ayağına kendisi sıktı aktiflik konusunda. Kendim yönetimde olduğum dönemden örnek vererek başlayacağım. Yönetime girdiğim zaman kurallar, forum-üye ilişkisi gayet güzeldi. Kısa sürede co-admin oldum. Çok iyi hatırlıyorum bir ara mod bile yoktu. Ben, cem abi, spawn ve birisi daha vardı, 4 kişiydik. Özel hayat yoğunlunu katmıyorum fakat en aktif olan da bendim. Bu dediklerim ego olarak anlaşılmasın, o zamanlar forum içi olayları en çok analiz edebilen bendim. O yüzden çıkıp 'forumu senden daha çok gözlemliyordum' diyebilecek kimse yok. Ownerin aktifliği arttırma isteği sonrası bir şeyler değişmeye başladı. Bazı kişiler sanki dokunulmaz ve ayrıcalıklı olmuştu, o kişilere kurallar ve yetkiler işlemez olmaya başladı. Olay tam olarak burada start veriyor. Üyeler aralarında kavga edince kurallar uygulanmıyordu. Bazı açılan roller ise üyeler arasında tartışma konusuydu (queen yelloz). Ownerin forum&chat içi yasaklara karışması, ban konularının ve forum içinde ciddi adaletsizleşme olmuştu. Dolandırıcılıktan mağdur olan kişi bana gelip 'niye dolandırıcının banını açıyorsunuz' diyince bir şey diyemiyordum. Ben de tam bu zamanda ayrılmıştım sebebi belli çünki forum değişmeye başlamıştı, üstlere iletilen mesajda yazdıklarımız okunsa da çok umursanmıyordu. Bakın bunların tüm sebebi forum aktifliğinin artmaya çalışması sebebindendi ama üst tarafın bu aktiflik isteği; yaşananların ve aktifliğin daha da düşmesinin sonucu oldu. O zamandan bu zaman yine çok kişi gördüm ben, benim kötülediğim yönetim üyeleri değil ownerin yönetim işleyişine müdahele etmesi ve bazı şeylerin o zamandan bu zamana değişmesi. Bu yazdıklarıma katılırsınız katılmazsanız beni bağlamaz ama aktifliğin düşmesindeki gerçek bu. Şu sıra sistemin işleyişini bilmiyorum üyelik paralı mı ne bilmem. Öyleyse paralı hesap açma hem olumlu hem olumsuz. Ben gerçekçi birisiyimdir olmayan şeye oldu veya olan şeye olmadı demem. Ben saygı duyduğum şeyi de sevmediğim şeyi de saygı çerçevesinde eleştiririm. Şimdi bazı kişiler yazdıklarım yüzünden saldırmaya çalışabilir, siz ötede durun bu konuda mesajımı alıntılayabilecek tek kişi Cem abidir. İnanıyorum ki cem abide o zamandan bu zamana bu durumun farkında oldu ve bazı şeylerin nelere sebep olduğunun, değişemeyeceğinin farkında olmuştur, inkar edilebilecek bir şey değil dediklerim. Dediğim gibi diğerlerinin de yazdıklarına katılıyorum ben de sadece yönetim konusunda eleştirmek istedim. Şimdide hedef alıyor ve nefret ediyor gibi görüneceğim ama öyle bir şey yok, dediğim gibi gerçekçi birisiyimdir ve saygı çerçevesinde eleştiri yapan birisiyimdir, istesekte istemesekte bu yaşananlar aktifliği etkiledi, keşke olmasaydı ama yapacak bir şey yok.
Kanka tamamen haklısın. Bu anlattıklarının hiçbiri yaşanmamış olsa zamanında buralarda aktif olup da şuan ortalıkta olmayan bir çok üye burda olmaya devam edecekti.

Credits
1,349
Rating - 0%
Merhaba aynı sorunu sadece benmi yaşıyorum bilmiyorum bi zamanların en aktif formu iken şu anda ne rekabet ne aktiflik kaldı şu forumda sürekli site erişim sorunları url değişimleri spy kurucuları acaba ne yapıyor büyük bir kitlenin kaybolduğunu bi tek benmi farkediyorum ?
Arkadaşlarında Dediği gibi Mücadele Çoktu eskiden. O zamanın Lamerleri bile en azından birşeyler yapabiliyordu çee Şimdiki gençler Defacer den çok Sosyal Medyaya Meraklı.

Boşver herkes gitsin knk Bu forum az ama öz kişilerle dolu :)

Credits
2,380
Rating - 0%
2020de üye olduysan en bittiği zamana denk gelmişsin zaten senin zamanında gördüğün aktiflik bile ölü haliydi forumun. çok takma bu kadar gir takıl çık önemsenecek şeyler değil

Credits
3,351
Rating - 100%
sıradan hack forumlarıyla ilgilenen çok az kullanıcı kaldı artık.Hakaret gibi algılanmasın ama bu kulvarda koşan çok fazla forum var ve kullanıcı da otomatik olarak talebini karşılayana gidiyor.Sonuçta bu tarz platformlar bilgi paylaşımı için var ve açık konuşmak gerekirse ben burada aradıklarımı bulamıyorum diye başka platformlarda vakit geçiriyorum.En azından bir kullanıcı olarak benim yorumum bu.

Ayrıca yayın hayatına sosyal medya platformu olarak devam etmesi zekice bir hareket bence.Tabii talebi karşılayabildiği sürece.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Çoğu kişi hacking kavramının bittiğini söylemiş artık web hacking'e arz talep yok. Açıkcası insanlar getirisi olmayan işlede uğraşmak istemiyor. Yeniliğe ayak uydurmak lazım :)

Aptul

Alien
Credits
2,331
Rating - 100%
Çoğu kişi hacking kavramının bittiğini söylemiş artık web hacking'e arz talep yok. Açıkcası insanlar getirisi olmayan işlede uğraşmak istemiyor. Yeniliğe ayak uydurmak lazım :)
ilk sitemi hackledigimdeki sevinç peki paranın önemi yoktu cidden yazık olmuş..

Aptul

Alien
Credits
2,331
Rating - 100%
Hepinizin Değerli yorumu için teşekkürler eskiler eskiden mi güzeldi bilmem ama tadı tuzu kalmamış şu zamanın, Gerçekten arz-talepler istekler azalmış arkadaşın dediği gibi o zamanın lameri bile birşeyler yapabiliyordu. bunca zaman bu formu ne olursa olsun ayakta tutan tüm yetkili ve aktifliğini hayla koruyan üyelere teşekkür ediyorum. cidden çok sade ve temiz bi kadroya sahipmiş

A

Akyol

Eski bir efsanenin yarım kalmış hikayesi dediğimiz bir zaman vardı. Sorunlar elbet ortaya çıkacaktır şimdiye kadar hep aştık yine aşarız lakin bu süreçte bizden çok siz üyelerimizin desteği yardımcı olacak. Kısa ve öz kralına giderrr

Lastromance 

İyi bir oyunun, son söze ihtiyacı yoktur.
Credits
50,031
Rating - 100%
Eski bir efsanenin yarım kalmış hikayesi dediğimiz bir zaman vardı. Sorunlar elbet ortaya çıkacaktır şimdiye kadar hep aştık yine aşarız lakin bu süreçte bizden çok siz üyelerimizin desteği yardımcı olacak. Kısa ve öz kralına giderrr
Sende üyesin yarram çee

Users who are viewing this thread