Coinli İTALYA BUGLU KRİPTO ŞİRKETİ (1 Viewer)

SpyCoin istenen konu
Status
Not open for further replies.
Credits
2,038
Rating - 0%
MERHABALAR DOSTLAR KONUYU COİNLİ YAPMAMIN NEDENİ BAYA VURGUN YAPTIĞIM İÇİN YAPTIM.
KANITLARI EKLEYECEĞİM BİRAZDAN

SİTEYE YAPTIĞINIZ 40 DOLAR VE ÜSTÜ YATIRIMLARDA BONUS KAZANIYORSUNUZ. VE BUG DA BU ZATEN BUTON TEK BİR SEFERLİK İÇİN AKTİF OLMASI GEREKİRKEN ARTARDA 10 20 KEZ BASIN VE BUNU GÜNDE BİRKAÇ KEZ TEK YAPIN BEN BÖYLE YAPARAK 500 DOLAR ÜSTÜ DE
KAZANDIM
HA BİR DE ÖDEMELERİ SADECE COINBASE VE BINANCE'YE TEK ÇEKEBİLİYORSUNUZ KAZANDIĞINIZ BONUSLAR 24 SAAT İÇERİSİNDE TEK ÇEKİLEBİLİYOR
PİYASAYA YENİ ATILIM YAPTIĞI İÇİN BAZI AÇIKLARI DAHA FARK EDEMEMİŞLER. ZAMANLA BU AÇIĞI GİDERECEKLERİNİ HEPİMİZ BİLİYORUZ O YÜZDEN ELİNİZİ ÇABUK TUTUN DERİM :D
FİYATI 500 TL OLARAK DÜŞÜNDÜM
ŞİMDİ SIRA KANITLARA GELDİ
Screenshot_2023-01-18-16-06-05-409_com.cloud.tr.jpg

KONU HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İSE TELEGRAMDAN ULAŞABİLİR. TG RaeKingx

Credits
2,038
Rating - 0%
at buraya herkes görsün sana bana paylaşacağın bir şey değil satış konunun altında videolu şekilde paylaş
ayrıca göt ederim gibi tabirler kullanma bana senin götünü sikerim
Sözde lafla kalman baya trajikomik isteyen olursa tgden ulaşsın anlık video çeker atarım. Hiçbir sikim bildmediğine de eminim. Ha birde hadi gel sikte görelim yavrum benim seni gidi küçük heçkır :*

Credits
1,339
Rating - 0%
at buraya herkes görsün sana bana paylaşacağın bir şey değil satış konunun altında videolu şekilde paylaş
ayrıca göt ederim gibi tabirler kullanma bana senin götünü sikerim
Kahkaha attım amk geçirmişsin kral wizjqjsjqqsoqkks

Credits
8,469
Rating - 0%
Sözde lafla kalman baya trajikomik isteyen olursa tgden ulaşsın anlık video çeker atarım. Hiçbir sikim bildmediğine de eminim. Ha birde hadi gel sikte görelim yavrum benim seni gidi küçük heçkır :*
ulan lafta kalan sensin video at diyorum atmıyorsun kanıtsız ilandan şikayet ediyorum yönetime, binance hesabı göstermekle bir kanıt yok @Ritalix

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread