Satım Adınıza Özel PayPal hesabı ister misiniz? (1 Viewer)

Credits
17,575
Rating - 100%
Herkese Selam Dostlar Satışı Kısa Öz Anlatıyorum.

Hesap Tarafımızca açılacağı için Adınız Soyadını Doğum Tarihinizi iletmeniz gerekiyor.

Hesap Teslim Edildikten Sonra TÜRK ip adresi ile girebilirsiniz mobil yada uygulama yada website hiç farketmez.

Hesaptan para gönderimi alımı yapabiliyorsunuz. İçerisinde ister sanal kart ıster banka kartı ıster kredı kartıda ekleyebılırsınız sorun yok.

Hesabınıza Para Geldikten Sonra direk türk bankanıza çekim tamamen şahsi fikrimce hesabı sıkıntıya sokacak bir hareket o yüzden size bir kaç ufak tavsiye ile güzel şekilde türk bankanıza parayı göndermeyi de söylüyorum.

Hesap Para Birimi EURO'dur. Fakat Tüm Para Birimleri Desteklenir.

Yabancı Sitelerden Ödeme Alabilirsiniz - Yabancı Sitelere Ödeme Yapabilirsiniz.

Ücret: 150 TL
İlk 3 müşteriye 100 TL'den hizmet sağlayacağım.
Teslimat: Yoğunluğa göre ödeme alındıktan sonraki 30 dakika içinde

Credits
17,575
Rating - 100%
eklemek isterim ki, siz giriş yaparken sorun çıkmaması adına sizin numaranız da lazım. gerekli olan bilgileriniz, ad-soyad, doğum tarihi, telefon numarası.

Credits
1,467
Rating - 0%
Herkese Selam Dostlar Satışı Kısa Öz Anlatıyorum.

Hesap Tarafımızca açılacağı için Adınız Soyadını Doğum Tarihinizi iletmeniz gerekiyor.

Hesap Teslim Edildikten Sonra TÜRK ip adresi ile girebilirsiniz mobil yada uygulama yada website hiç farketmez.

Hesaptan para gönderimi alımı yapabiliyorsunuz. İçerisinde ister sanal kart ıster banka kartı ıster kredı kartıda ekleyebılırsınız sorun yok.

Hesabınıza Para Geldikten Sonra direk türk bankanıza çekim tamamen şahsi fikrimce hesabı sıkıntıya sokacak bir hareket o yüzden size bir kaç ufak tavsiye ile güzel şekilde türk bankanıza parayı göndermeyi de söylüyorum.

Hesap Para Birimi EURO'dur. Fakat Tüm Para Birimleri Desteklenir.

Yabancı Sitelerden Ödeme Alabilirsiniz - Yabancı Sitelere Ödeme Yapabilirsiniz.

Ücret: 150 TL
İlk 3 müşteriye 100 TL'den hizmet sağlayacağım.
Teslimat: Yoğunluğa göre ödeme alındıktan sonraki 30 dakika içinde
İletişim?

Users who are viewing this thread