@SelamKogus hakaret iftira ailevi küfür (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
4,570
Rating - 100%
2 gün önce arkadaş benden 35 tl ye 16 postune beğeni aldı kalite lazımmı dedim değil dedi bende düşer aylık oto telafi yapar dedim neyse konuya geçiyorum.

Telafi attığımı söylememe rağmen bana at dedi spy Telegram grubunda tüm aileme ve maddiyatıma şahsi küfretti tüm kanıtlar mectury atılacak
Adam ayırt etmiyoruz diyorsunuz ağzından çıımadık şey kalmayan adama ban atmıyorsunuz ?

Adamın dediği kelimeleri sesli olarak ileteceğim gerçekten bunları duyduğunda ne tepki vereceksiniz merak ediyorum.
Ve ses atarken cihandar ve rştalix adamdır
Formun tüm geri kalanı orospu çocuğudur dedi.
Bana etmediği küfürler kalmadı
Spy böyle insanları aramızda barındırması utanç verici
35 tl için yapmadığı şey kalmadı parasını yine geri atayım sorun değil ama dediği şeylerden dolayı ban yemiyorsa forumda gerçekten az insaniyet kalmamış

@Mectruy @Ritalix @Akyol
6850A0EC-AF7A-4F76-8F61-95D80A355570.png

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
tanercim mahkeme harcı 2-3k tutuyor boş ver çoluk çocuk çıkıyor genelde yaşı küçük kişiler sürekli sövüyor banada geçen lavugun biri sövmüştü bu arada tanerle igilenilmesi lazım kral adam yurt dışı forumlarda bile namı var foruma deger katıyor :)

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
@T4nker şimdi tg den gördüm saydırmış sana çoluk çocuk bida iş yaparsam sksinler demiş bacını ..... demiş sana :) tg tamam küfür ette 35 tl için bu kadar ağır küfürler etmekte ne biliyim daha vardıda benim bulduklarım bunlardı ana bacı kundaktaki çocuguna kadar tanere sövmüş 2023-01-23 03_43_00-Telegram (1).png2023-01-23 03_43_32-Telegram (1).png
2023-01-23 03_40_25-Telegram (1).png

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Üye telegram'da susturma cezası aldı,Kimseyi ayırıp kayırma yok,Normalde bu tarz küfürlerde grupta ban cezası uyguluyorum fakat kısasa kısas olmuş diyebiliriz senin ürünün sıkıntı çıkarınca küfür etmiş küfür etmesi doğru değil fakat iki taraflada empati yapmak gerekiyor, karar doğru bulunmaz ise üst yönetim yanlışımı düzeltir.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
@T4nker beğeni atmamış,ardından bu üye işin gücün rast gitsin diyor ardından sen bekle @Mectruy gelsin görücem seni diyor taner,şahsi fikrimce küfür ettirip tahrik edip beğeni olayını bırakıp küfüre odaklanıyor,zaten mesajlarda küfür ettirme bana diyor adam,üsteleyince küfür yemesi kaçınılmaz oluyor,Evet bu üyeyle sohbetim ve ahbaplığım var fakat olayı tarafsız ve objektif şekilde bakınca açıkcası içime pek sinmiyor. @Lastromance bu kısımlarıda okuyup değerlendirirmisin.

1674463082056.png1674463117156.png1674463188621.png1674463155171.png

Credits
100,000
Rating - 88.9%
Yani sokakta @Lastromance yi çevirip bekle sen seni bitirdim seni öldürdüm seni şöyle böyle yaptırcam diyorum ardından bana küfür ediyor yani bence ben o küfür haketmişimdir kısasa kısas dediğimiz olay,Adalet zaten bu gibi olaylarda meydana gelir yoksa,küfür eden ceza alır ardı arkası aranmaz,birazda objektif ve olayı incelemek gerektiğinden bizler varız.

Credits
100,000
Rating - 88.9%
S*rgu vs vs olarakta araştırmışsın zaten,adam sağol ya teşekkür ederim beni sorguladığın içinmi diyecekti,bilgisini vermiş birazda küfür etmiş,ben demiyorum ki küfür etmeliydi hayır etmemeliydi fakat tahrik söz konusu.

1674463685692.png

Credits
2,175
Rating - 100%
Olaya iki taraflı bakıldığı zaman iki tarafada hak vermek zorundayız kendilerine göre haklı olduğu yanlar bulunuyor konuşmalara bakıldığı zaman ürün alan arkadaşın biraz tahrik edildiğini görüyorum kendini yine tutmak istemiş ama nafile ama ne olursa olsun küfür ediliyorsa bile bu kadar genişletilmemeli direk şahsa küfür edilebilir ama değerlerine edilemez dellendirmeyin beni sikerim belanızı neyse am varmı tek gerçek kral benim

Ritalix

Kullanılmayan hesap.
Credits
4,539
Rating - 100%
Yıl olmuş 2023 hâlâ adam tutuyorsunuz veya adam kayırıyorsunuz gibi ithamlar ediyorsunuz ve dediğiniz adamı eminim yönetimden max 1-2 kişi tanıyordur belirli bir nicki bile yok. Hatırlıyorum @T4nker sen bana yazdığında gece vaktiydi ve ben sana güzellikle benim o grupta herhangi bir yetkim olmadığını benim o gruba karışamayacağımı anlattım. O grubun yönetim ekibinde aktif olan kimse yoktu gece vakti olmasından ve yönetimin az kişi olmasından dolayıdır büyük ihtimalle. her neyse konumuza dönelim grupta mesajları okudum sanırım adama sattığın beğeniler düşmüş ve adam herhalde bir işlem alamadığından veya parası boşuna gittiğinden hem o an yaptığın sorgu muhabbeti ve kışkırtmadan dolayı küfür etmiş ve yetkili üye aktif olunca mute cezası vermiş. Olay hâlâ nedensiz uzuyor üye zaten susturma cezası almış. Biz burda her küfür edeni süresiz banlasaydık emin ol sen, ben kimse burda kalmazdı. Veslhasıl kelam hem adamın seninle yaptığı ticaretin başarısız olması hemde yaptığın sorgu muhabbeti yüzünden sadece mute cezası olarak kalacak konu kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread