Selamkong şikayet (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
4,630
Rating - 100%
Merhabalar değerli spyhackerz üyeleri ve yetkilileri, ben tg spy grubunda @@SelamKogus bu kullanıcı ile bir işlem gerçekleştirdim işlem ise 16 posta 500 beğeniydi 35 TL'ye, ben bu arkadaşa attım beğenileri fakat beğeniler geri düştü ondan sonra bana yazdı bu arkadaş bende iade geçiyim dedim arkadaş kabul etmeden benim anama bacima küfür etti gitti yönetime şikayet etti, ayriyetten grupta ailevi değerlere hakaretin yasak olduğunu biliyorum yöneticiler buna rağmen neden onu mutelemiyor yoksa yöneticiler mi taraf tutuyor? Bu kişinin banlanmasını talep ediyorum ben anamı bacımı sokaktan bulmadım yaşından başından utanmadan ettiği laflara bakın bu kişiden şikayetçiyim.
Kimseye küfre teşvik etmedim kendisi sikiöden sövmehe başladı mesajlara da bakabilirsiniz

KİŞİYE 1 küfrüm bile yoktur 3920E499-F187-40AF-8148-B778F8A8CEE0.png

Attachments

• E1315171-3232-428C-882A-3C905F910582.png
    E1315171-3232-428C-882A-3C905F910582.png
    1 MB · Views: 2
Credits
4,630
Rating - 100%
Adam bana öyle küfrediyor ki bu küfürleri başkası etse gruptan bankarsınız ama o edince 12 saat ?

Ritalix

Kullanılmayan hesap.
Credits
4,539
Rating - 100%
Yıl olmuş 2023 hâlâ adam tutuyorsunuz veya adam kayırıyorsunuz gibi ithamlar ediyorsunuz ve dediğiniz adamı eminim yönetimden max 1-2 kişi tanıyordur belirli bir nicki bile yok. Hatırlıyorum @T4nker sen bana yazdığında gece vaktiydi ve ben sana güzellikle benim o grupta herhangi bir yetkim olmadığını benim o gruba karışamayacağımı anlattım. O grubun yönetim ekibinde aktif olan kimse yoktu gece vakti olmasından ve yönetimin az kişi olmasından dolayıdır büyük ihtimalle. her neyse konumuza dönelim grupta mesajları okudum sanırım adama sattığın beğeniler düşmüş ve adam herhalde bir işlem alamadığından veya parası boşuna gittiğinden hem o an yaptığın sorgu muhabbeti ve kışkırtmadan dolayı küfür etmiş ve yetkili üye aktif olunca mute cezası vermiş. Olay hâlâ nedensiz uzuyor üye zaten susturma cezası almış. Biz burda her küfür edeni süresiz banlasaydık emin ol sen, ben kimse burda kalmazdı. Veslhasıl kelam hem adamın seninle yaptığı ticaretin başarısız olması hemde yaptığın sorgu muhabbeti yüzünden sadece mute cezası olarak kalacak konu kilit.

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread