Hacker arıyorum lütfen yardım edin (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba benim eşimden çok şiddet gördüm kötü şeyler yaşadım,benim telefonumu ellimden aldı..ben kadın sığınma evine kaçtım..benim gmailerimi ve Instagrammi ve discordumnun şifresini değiştirdi.. Beni tehdit ediyor..benim kendi telefunumu hack yapacak birini arıyorum..neolur bana yardım edin .. polise söyledim mahkemeye yolundan al dedi..param yok ve bu yoll çok uzun sürecek.lutfen bana yardım edin lütfen

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
valla benim değil aq
yabarsın sen bulursun heklersin bulduktan sonrada iki tane çak azına sne kimsinlan kadın dövüyosun diye videosunu çek spya a at bi tane cem abi için bitane benim için bitane anen için bitanede baban için vur

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba benim eşimden çok şiddet gördüm kötü şeyler yaşadım,benim telefonumu ellimden aldı..ben kadın sığınma evine kaçtım..benim gmailerimi ve Instagrammi ve discordumnun şifresini değiştirdi.. Beni tehdit ediyor..benim kendi telefunumu hack yapacak birini arıyorum..neolur bana yardım edin .. polise söyledim mahkemeye yolundan al dedi..param yok ve bu yoll çok uzun sürecek.lutfen bana yardım edin lütfen
Bize nerden bağlanıon aciba merak etim

Credits
0
Rating - 0%
Kadın sığınma evindeyim ve bana burdan telefon verdiler.. avukatim veya polis bana ulaşabilsin diye..benim telefon bende olsaydı.. şuan kendim kapatırdim instami felan

Credits
0
Rating - 0%
biz bekarlıktan düz duvara tırmanıyoz kuduruyoz evin içinde millet karı bulmuş şükretmiyo bide dövüyo he vay namussuz vay

eniştenin meslek bunlardan hangisi

-Tecavüzcü
-Gaspçı
-Araba hırsızı
-Seri katil
-pezeveng
-Torbacı
Dönerci

Credits
0
Rating - 0%
Epeyde seri mesaj atıyor ablam,
Ben imte ilk kayıt olduğumda topice cevap nasıl yazılır bilmiyordum sene 2004 LDU. Hackeri bile yanlış yazıyordum.... haker,haçket diye bu abi ( balgamlı öksürük )Abla. üsteki abi ironie yazınca ironiyide hemen kapmış enteresan. İnsta minsta

Credits
0
Rating - 0%
kanıtın varmı? bu bahanelerle bize suçsuz birini hackletmiyeceğini nerden bilelim?

Users who are viewing this thread