Damioncreeck şikayet 2000₺ dolandırıcılik (3 Viewers)

Status
Not open for further replies.
Credits
7,852
Rating - 0%
Merhaba Kendisinde yaklaşık 400₺ param kaldı allahtan 1200₺ yollamistim iki hesabı kapattı ama son 1 hesabı kapatmadı spyda @hugosensei nicli arkadaşı 1k çarpmış baska bir arkadasimizi da 800₺ civarı bu orospu çocuğunun ibani ve paparasi bende araplarin anasını sikme partisi düzenlicem o suriyeli hasania ee şimdi kanıtları akşam birakicam orospu çocuğu tgsini silmiş senin o anani sikicem misirli anani dinden cikaricam senin orospu çocuğu

Credits
9,194
Rating - 100%
Merhaba Kendisinde yaklaşık 400₺ param kaldı allahtan 1200₺ yollamistim iki hesabı kapattı ama son 1 hesabı kapatmadı spyda @hugosensei nicli arkadaşı 1k çarpmış baska bir arkadasimizi da 800₺ civarı bu orospu çocuğunun ibani ve paparasi bende araplarin anasını sikme partisi düzenlicem o suriyeli hasania ee şimdi kanıtları akşam birakicam orospu çocuğu tgsini silmiş senin o anani sikicem misirli anani dinden cikaricam senin orospu çocuğu
iyi olmuş knk

Wasted 

Tarıyorum hepinizi Ra-Ra!
Credits
239
Rating - 100%
şasdaks olm herkese güvenmeyin güvenecekseniz bari sosyal medyada namı tanıdık biri olsun

AmonRa1453

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Credits
7,077
Rating - 100%
sakin ol

AmonRa1453

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Credits
7,077
Rating - 100%
ŞİKAYETLER şu an beni neden dolandırıyor iki hesap kapatmış şimdi bir hesabı var işlem bozuldu yani şubata başlıyorum merak etmeyin iyi geceler

Credits
7,852
Rating - 0%
ŞİKAYETLER şu an beni neden dolandırıyor iki hesap kapatmış şimdi bir hesabı var işlem bozuldu yani şubata başlıyorum merak etmeyin iyi geceler
işlem bozuldu ne olum 3 hesap yolladım hala açık hangi hesabı işleme aldığın bile belli değil ?? cevapda vermiyorsun telegram silinmiş gerizekalı herif

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread