TÜM GERÇEKLER Aslında LOG 'cumuyum / Konuşmadığım Tüm Konular burda! (1 Viewer)

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,486
Rating - 100%
Selamun Aleyküm Ben Emir siz beni @Stella ile ettiğimiz kavgalardan tanıyorsunuz
bugüne kadar konuşmadığım tüm konuların hepsini bu konumda ele alıcam
Şerefim namusum üzerine söz veriyorum ki hepsini doğru bir şekilde anlatıcam dileyen okur
dileyen okumaz isteyen istediğine inanabilir şeyimde değil.

1-) Log Mevzuları (2021)
Aslında ben LOG 'un sadece ne olduğunu bilirdim
scripti loglamaktan vs hiç bir sikimden anlamazdım
@Lusy diye bir arkadaşla tanıştık sayesinde php olsun html
olsun kendimi baya geliştirdim ve logun ne olduğunu anlamaya
başladım sonra ben koymaktan anlamam ki benim tek vasfım
Lusy 'den az çok öğrendiğim html yle scriptler düzenlemek satmak vs vs
neyse log olayının asıl patlama anına geliyorum ilk logu ben koymadım
sadece koydurdum kime koydurdum @Felix Gllorda mı ne bir elemana
kim için koydurttum @Burak için Karşılığı neydi bu forumda kesinlikle loglu
script paylaşılmıcak paylaşırsan banlanırsın diye uyardım oda bu forumda
paylaşmayacağını belirtip fsec'e felan atarım demişti karşılık olarak
toplam 100.000 takipçi aldık o zamanlar 100.000 takipçi deli para ediyordu
100.000 takipçinin 20ksını bölüp fellix gullardo muydu neydi o arkadaşa
attık ben pek anlamıyorum script telegram loguyla loglandı burak'a teslim edildi
ilk başta ben kontrol ettim anlamasam bile forumda paylaşılmışmı diye baktım
log koyan elamanın forum nickini hatırlamıyorum ama oda bu konuyu görüp
yanıtlayıp gerçekleri anlatırsa sevinirim.

sonra gelelim @Buğra 'ya satılan loglu scripte açıkcası ben scripte buğranın isteği
üzerine log koydum telegram çünki hesaplar düşsün telegramıma istedi buğra hesapları koyabilicek kapasiteye gelmiştim
neyse isteği üzerine logu koyduk sonra @Blind beni gerçekten sevmeyebilir kimsede sevmek zorunda değil
blind scriptin loglu olduğunu söyledi açıkcası şaşırmıştım belki telegram logunu görüp ona loglu demiştir
bilemiyorum belkide pp çekme apisinde log vardı sonuç olarak free bir script editlenmişti
PP Apisine log yerleştirilmişse bulcak kapasiteye sahip az insan vardır çünki o kaç satır koddan oluşuyordu
ben s*kseler o logu bulamazdım neyse buğrayada iade geçtik o olayı öyle kapattık.

2-) Tokat Olayları (2021)
Aslında gerçekten tokat atmışmıydım hayır defalarca kez banlasamda sürekli iade geçmeye çalıştım
en son bir ban yemiştim d*landırıcı rankı almıştım aslında orda ortada bir dolandırma yoktu çünki
ben sattığım siteyi sorunsuz teslim ettim 10 numara çalışıyordu O zamanlar admin @Killer adlı soytarıydı
@Morningstar , siteyi incele demesine rağmen incelememiş beni direk banlamıştı tgden neden bunu
yaptın diye sorduğumda bana ALLAH kitap küfür etti tövbe estağfurullah ALLAH 'a kitap 'a küfür edip
kendini havalı sanması ayrı bir gülünecek durumdu aslında ne kadar aciz olduğunu gösteriyordu
tüm iadeleri geçmeme rağmen o zamanlar @Simmons ile problemim vardı defalarca kez ban yedim
SPY 'a bir ihanetim olmadı @Mectruy abimi başından beri severdim ihanet etmedim hiç bir zaman neyse
Simmonslada oturduk 2 olgun insan gibi tüm problemlerimizi çözdük bir sıkıntımız kalmadı aramı
kimseyle bozmaya değilde hep düzeltmek için uğraştım.

Gerçekten SpyWhite 'ye Tokat Attım mı?
Ortada bir tokat atma olduğunu düşünmüyorum çünki ben 20.000 tllik site almışım
sonuç olarak 10 tl değil 20 tl değil koskoca 20.000 tl verdim ve sıra 1de aldığım site
satın aldıktan 5 gün sonra sıralamadan silindi bana satılırken linkler 1 aydır silinik
1 aydır sırada bişey olmaz diye satıldı hiç inkar edilmesine gerek yok
burda sik*len benim başkası değil.
Ekran Alıntısı.PNG

silinen bir siteye neden 5000 tl daha vereyim anımda enayi yazmıyor siz olsanız

emin olun sizde vermezsiniz. Log Olaylarında gerçekten
pek üstüne gitmedim pek şeyime takmıyordum açıkcası

İhanet etim mi?
hayır kesinlikle cem abiye kahpelik yapmadım en başından beri değilde
cem abiyi tanıdığıma gerçekten sevindiğim zamandan beri 1 kez olsun
ihanet etmedim problemim tamamen simmonslaydı beni cem abi değil
sürekli simmons banlayıp rank vs veriyordu.

(Hacklenme olayı En Çok Merak Edilen)
Gerçekten hacklenmedim şimdi benim 2021 yılında
hardcoder.org adında bir sitem vardı bu site
Pleskime bağlıydı bir gün @Zns yazdı ki inkar etmeyip delikanlı
gibi yanıt verirsen sevinirim Plesk arıyorum plesk satan varmı
bende komple dedim ki ortak olalım server bilgilerini değiştirme
istediğini kur 1 kuruş para almadım gene iyi niyetimi suistimal ettiniz
bilgileri simmons a verip index atmasını sağlamış yoksa sabah kadar bruteforceattack
vursa nafile yani serverlerın çok kolay bir şekilde hacklenmesi imkansızdır sizde biliyorsunuz
neyse birdaha kimseye iyilik yapmıcam dedim bu olaydan sonra.
hacker0088 'e hacklendim mi xd bu olayı açıklamaya gerek duymuyorum bile
her gün yalvarıyodu iyilik yapayım sevinsin çocuğum dedim neyse anlatcaklarım bu kadar.

"R*cep'in bana olan düşmanlığını zaten hiç anlamıyorum anamın babamın telefon numarasını bulmuş
fake numaralardan yazıp duruyor gerçekten gülüyorum sadece benim gözümde 12 yaşında
bir insan bunu yapar diyip çocukluğuna veriyorum"

Bakın kimse beni sevmek zorunda değil saygı duymakta zorunda değilsiniz ama
ben size karışmıyorsam durduk yere bana karışmanızın bir manası yok.

SpyHackerz'a yeterince katkım olmuştur biz buraya dün
gelmedik maddi manevi hertürlü yardımcı oldum elimden geldiği kadar.

Anlatcaklarım Bu Kadar Sevgilerimle.

Last edited:

SpyWhite 

kriptohaberleri.co
Credits
17,893
Rating - 100%
Burda giren bana girdi sitenin sıralamada düşmesinin nedenin linklerin silinmesinin olduğunu düşünmüyorum.

kendisinede sorabilirsiniz linkleri kontrol edince kaldırdığındı gördum. Gidip sordum kaldırdın mı dıye evet dedi sormadan bir kaç gün zaten linkler kaldırılmıştı. Siteyi aldığın tarih ile arasında nerden baksan bir aya yakın süre var. Madem linkler silindi diye sıralamadan düştü. 1 aydan uzun süre link aldığın halde beni geçemedin. Siteyi aldıktan sonra daha fazla para vermemek için yaptığını düşnüüyorum. Yoksa o kadar süre 1. sırada olan site sana sattığım gibi sıralamadan düşmesinin başka bir açıklaması olamaz. Kendimizi KANDIRMAYA gerek yok. Attığın tokatla keyfine bak.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,486
Rating - 100%
Burda giren bana girdi sitenin sıralamada düşmesinin nedenin linklerin silinmesinin olduğunu düşünmüyorum.

kendisinede sorabilirsiniz linkleri kontrol edince kaldırdığındı gördum. Gidip sordum kaldırdın mı dıye evet dedi sormadan bir kaç gün zaten linkler kaldırılmıştı. Siteyi aldığın tarih ile arasında nerden baksan bir aya yakın süre var. Madem linkler silindi diye sıralamadan düştü. 1 aydan uzun süre link aldığın halde beni geçemedin. Siteyi aldıktan sonra daha fazla para vermemek için yaptığını düşnüüyorum. Yoksa o kadar süre 1. sırada olan site sana sattığım gibi sıralamadan düşmesinin başka bir açıklaması olamaz. Kendimizi KANDIRMAYA gerek yok. Attığın tokatla keyfine bak.
linkler zamanında silinmiş ve google botları yeni algılamış ondan dolayı sıradan düşmüş ben salak değilim 20.000 tl verdiğim siteyi sıralamadan düşürecek kadar aptalda değilim
Sıra 1 de değilde 2de bile olsa ben sana ödemesini yapardım + benim fikrimi bana geri sattın benden aldığın scriptle bence yediğin kaba pislemenin manası yok kendin linkler
çoktandır silinik sıradan mıradan düşmez dedin inkar etmeninde manası yok bence site sadece FSEC'ten 2.1 Milyon Link Almış FSEC 'ten silinince sıralamadan düşmüş bunuda
ben yapmadığıma göre burda TOKATÇI BEN OLAMAM sanada kötü bişey söylemiyorum yanlış anlama tamam yaptın sattın olay bitti uzatmanında manası olduğunu düşünmüyorum
BANA TOKATÇI demen mantıksız sıralamada tutulan site backlinkler silinince sıradan düşüyor ben ettiğim zararla kalıyorum burda tamamen s*kilen benim.

SpyWhite 

kriptohaberleri.co
Credits
17,893
Rating - 100%
linkler zamanında silinmiş ve google botları yeni algılamış ondan dolayı sıradan düşmüş ben salak değilim 20.000 tl verdiğim siteyi sıralamadan düşürecek kadar aptalda değilim
Sıra 1 de değilde 2de bile olsa ben sana ödemesini yapardım + benim fikrimi bana geri sattın benden aldığın scriptle bence yediğin kaba pislemenin manası yok.
ya salak herıf 20 bın verdım nıye yapayım dıyorsun hala... Zaten amacın rakibinin olmaması değil mi ? amacına ulaştın işte. Burda 20bın verdim niye yapayım demenin manası yok. Amacın rakibinin olmamasıydı daha azpara vererek işin içinden çıktın

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
spyı çekemeyen dışgötlekler emirin üstüne türlü komplolar ve oyunlar oynadılar ama emir cizrede görev yapan bordo bereli gibi davrandı @Beloved abısınden ögrendigi taktikleri uygulayan emır iş hayatındada yüksek başarıyı yakaladı ama aşk hayatında beloved yüz vermedi

bu amerikalılar ben ne buluş yapsam hepsini benden önce bulmuş orospu çorapları ya

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,486
Rating - 100%
ya salak herıf 20 bın verdım nıye yapayım dıyorsun hala... Zaten amacın rakibinin olmaması değil mi ? amacına ulaştın işte. Burda 20bın verdim niye yapayım demenin manası yok. Amacın rakibinin olmamasıydı daha azpara vererek işin içinden çıktın
ya salak mısın kardeşim? O Site Sıra 2de bile olsa ben ödemesini yapardım diyorum 2 sitede benim elimin altında olucaktı daha etkili olurdu!
Sende biliyorsun ki benim sitem kapanmadan önce 1deydi kaç milyar link var onda sıra 1e gelmesi normal çünki o siteyi sıraya sokmak için
tekrardan her yolu denedik ping yolladık wp kurduk vs vs

SpyWhite 

kriptohaberleri.co
Credits
17,893
Rating - 100%
ya salak mısın kardeşim? O Site Sıra 2de bile olsa ben ödemesini yapardım diyorum 2 sitede benim elimin altında olucaktı daha etkili olurdu!
Sende biliyorsun ki benim sitem kapanmadan önce 1deydi kaç milyar link var onda sıra 1e gelmesi normal çünki o siteyi sıraya sokmak için
tekrardan her yolu denedik ping yolladık wp kurduk vs vs
madem elin altında 2 site olsun amacın nıye sitelerini tek domaine yönlendirdin ? karşında çoçuk yok burda kendını avutmaya devam et

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,486
Rating - 100%
madem elin altında 2 site olsun amacın nıye sitelerini tek domaine yönlendirdin ? karşında çoçuk yok burda kendını avutmaya devam et
ee çünki sıradan silinmiş napim a* boştamı tutayım kaç milyarlık domainleri yönlendirme yapacam tabi çee

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
hoca abdest nasıl alınır dedi önce ayaklar sonra 3 kere kulak beyne kadar su çekecem dedim enseme bi vurdu şılakkk diye

serkan dahlan

Entrepreneur,Ceo,
Credits
6,733
Rating - 0%
bu salak kım iq seviyesi burası için az
herkes bana hakaret edebilir ama iQ ma asla ben bir bilim adamıyım embesil mal evrenin sonsuz olmadıgını y=7² yi buldum, senin o ünversitede rektör profosor dedigin adamları uşagım yapacak ilmi bilgiye sahibim yeryüzünde antik kabalayı (göbekli tepenin sırlarını) bilen sayılı insandan bitanesiyim

forumda bilim adamlarına hakaret ban sebebi diye biliyorum

Users who are viewing this thread