TÜM GERÇEKLER Aslında LOG 'cumuyum / Konuşmadığım Tüm Konular burda! (6 Viewers)

LEXSAD

⭐Küçük Mod
Credits
18,001
Rating - 0%
herkes bana hakaret edebilir ama iQ ma asla ben bir bilim adamıyım embesil mal evrenin sonsuz olmadıgını y=7² yi buldum, senin o ünversitede rektör profosor dedigin adamları uşagım yapacak ilmi bilgiye sahibim yeryüzünde antik kabalayı (göbekli tepenin sırlarını) bilen sayılı insandan bitanesiyim

forumda bilim adamlarına hakaret ban sebebi diye biliyorum
o zaman anneni <3

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Wayt olayında kolpa olduğun çok açık ve belli. Site uzun zamandır 1. sıradaydı ve hiç düşmedi. Ne tesadüfse sana satıldıktan 5 gün sonra komple googleden siliniyor. Google Search üzerinden önce performans sekmesinden sonra link kaldırma sekmesinden iki sayfadada f5 çekerek mobilden bi ekran kaydı alıp atar mısın ?

Last edited:
Credits
8,469
Rating - 0%
spyı çekemeyen dışgötlekler emirin üstüne türlü komplolar ve oyunlar oynadılar ama emir cizrede görev yapan bordo bereli gibi davrandı @Beloved abısınden ögrendigi taktikleri uygulayan emır iş hayatındada yüksek başarıyı yakaladı ama aşk hayatında beloved yüz vermedi

bu amerikalılar ben ne buluş yapsam hepsini benden önce bulmuş orospu çorapları ya

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Wayt olayında kolpa olduğun çok açık ve belli. Site uzun zamandır 1. sıradaydı ve hiç düşmedi. Ne tesadüfse sana satıldıktan 5 gün sonra komple googleden siliniyor. Google Search üzerinden önce performans sekmesinden sonra link kaldırma sekmesinden iki sayfadada f5 çekerek mobilden bi ekran kaydı alıp atar mısın ?
Atarım uyanınca sıkıntı yok mobilden çekeyim

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Tgden yolladım bak bakalım kolpamı atıyorum özellikle mobilden çektim Videoyu şurayada ss bırakayım gene milletin aklında Soru işareti kalmasın.
2EDB2CFA-4E7A-4655-AC27-4273CC160FB1.png
C02B0F25-D5B8-4DEA-8DBB-DF4CD11C7C02.png
419A0D02-E9DF-4150-BEE4-ED3A51B00EEA.png

Last edited:

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Beni Sevmiyo Olabilirsin bu hiç problem değil Ama Video Sonucunu Buraya Yaz Lütfen bakalım Kolpamı atıyorum.

Anarchosa 

Black Hat SEO
Credits
13,230
Rating - 100%
20230130-114506.jpg

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
ya @SpyWhite oglum sana kaç şekilde anlatayım HAKSIZSIN HAKSIZSIN HAKSIZSIN
adama sattığın site, 1 hafta sonra alaşağı oluyorsa, sıralama düşmesini bırak sıralamadan SİLİNİYORSA
HAKSIZSIN
Kaç defa daha anlatayım, anlatalım, anlatmamı gerekiyor? Azıcık düşün, empati kur. Hepiniz o kadar para kazanıyorsunuz 5-6k için haftalardır girdiğin tribe bak amk
O parayı bana kalsa elbet söke söke alırdım ama escrow SpyDark abiydi, ondan ben veya spy'lık bir durum yok söke söke alırdım yoksa işe bak amk
Ben ekmek teknemi geliştirmek için, ekmek teknemin 1. sırasındaki siteyi satın alıp paranın neredeyse hepsini ödicem ee sonra 1-2 haftaya puf he? sonra ben haksızım bide, bide domaltıp sik istersen ne dersin? Çocuklaşmaya gerek yok. Ne olduğunun, nasıl işlediğinin farkındayız karşında salak mı var senin?

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
adama sattığın site, 1 hafta sonra alaşağı oluyorsa, sıralama düşmesini bırak sıralamadan SİLİNİYORSA
HAKSIZSIN
Kaç defa daha anlatayım, anlatalım, anlatmamı gerekiyor? Azıcık düşün, empati kur. Hepiniz o kadar para kazanıyorsunuz 5-6k için haftalardır girdiğin tribe bak amk
O parayı bana kalsa elbet söke söke alırdım ama escrow SpyDark abiydi, ondan ben veya spy'lık bir durum yok söke söke alırdım yoksa işe bak amk
Ben ekmek teknemi geliştirmek için, ekmek teknemin 1. sırasındaki siteyi satın alıp paranın neredeyse hepsini ödicem ee sonra 1-2 haftaya puf he? sonra ben haksızım bide, bide domaltıp sik istersen ne dersin? Çocuklaşmaya gerek yok. Ne olduğunun, nasıl işlediğinin farkındayız karşında salak mı var senin?
Google Search Consoleden attığım Ekran kaydını izledin diye tahmin ediyorum silme işlemi yapmışmıyım sitemapi veya farklı birşeyi url kaldırma, yada Mülk silme gibi

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
HAKSIZSIN
Kanka aşırı mantıksız konuşuyorsun bu site alınırken siteyle ilgili herşeyden elessyanın haberi vardı linklerin durumu vs. vs. yani elessya bu siteyi herşeyi bilerek ve farkında olarak aldı. Kimse 5 gün sonra sitenin öylece sıralamadan yokolmasını bilemezdi olay bize de cok sacma geldi aylardır list 1 de duran site emire sattiktan 5 gün sonra yok oluyor vay amına koyim. Burda çıkıpta wayta söke söke alırdım deme hakkın yok hatta burda madur olan wayt çünkü mal artık satılmış emirin olmuş ve bundan sonrası emirle alakalı bir durum. Emir silmemiş bile olsa satın aldığı şeyin tam ücretini ödemeliydi. Gerçi ben wayta aldığı gün dedim emire güvenme kesin tokat atar diye oda yok mok yapmaz dedi böyle bir sik olucağı belliydi

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Kanka aşırı mantıksız konuşuyorsun bu site alınırken siteyle ilgili herşeyden elessyanın haberi vardı linklerin durumu vs. vs. yani elessya bu siteyi herşeyi bilerek ve farkında olarak aldı. Kimse 5 gün sonra sitenin öylece sıralamadan yokolmasını bilemezdi olay bize de cok sacma geldi aylardır list 1 de duran site emire sattiktan 5 gün sonra yok oluyor vay amına koyim. Burda çıkıpta wayta söke söke alırdım deme hakkın yok hatta burda madur olan wayt çünkü mal artık satılmış emirin olmuş ve bundan sonrası emirle alakalı bir durum. Emir silmemiş bile olsa satın aldığı şeyin tam ücretini ödemeliydi. Gerçi ben wayta aldığı gün dedim emire güvenme kesin tokat atar diye oda yok mok yapmaz dedi böyle bir sik olucağı belliydi
Seach Kaydını videolu olarak Attım hala kıvırmanın mantığı yok. White Bana Linklerin Silinik Olduğunu ve sıradan silinmeyeceğini söyledi

Ben bu diyişine güvendim aldım. Pek anlamıyorum seodur şudur budur

+ Olarak Kendin Söyledin Search Consoleyi F5le at diye attım videolu mobilden gerçekleri niye konuşmuyon ki doğruları konuşanı sikmiyolar ya anlatsana delikanlı gibi?

Last edited:

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Seach Kaydını videolu olarak Attım hala kıvırmanın mantığı yok. White Bana Linklerim Silinik Olduğunu ve sıradan silinmeyeceğini söyledi
kıvırılan bir durum yok site aylardır list 1 de ve o linkler de uzun zamandır yok, googlenin farkedip googleden silmesi gerekiyorsa bunu yapıcağı kadar uzun süredir. Sana sattıktan 5 gün sonra bi an da bak sıralamayıda siktir ettim komple googleden silinmesinin akla mantığa sığar bir tarafı yok

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
kıvırılan bir durum yok site aylardır list 1 de ve o linkler de uzun zamandır yok, googlenin farkedip googleden silmesi gerekiyorsa bunu yapıcağı kadar uzun süredir. Sana sattıktan 5 gün sonra bi an da bak sıralamayıda siktir ettim komple googleden silinmesinin akla mantığa sığar bir tarafı yok
20.000₺ verdiğim siteyi googleden silecek kadar enayi değilim bence salakta değilim.

Kendin Benden Search Kaydı Atmamı istedin f5leyerek çek diye Çektim Hatta Özellikle mobilden çekip attım ona bile yanıt vermedin neyse ben eğri oturup doğru konuşurum isteyen istediğine inanabilir.
69003FF8-DED9-45E9-B63A-D5ABA257C65F.png
10F0FCEE-535A-453D-A212-0ACA99D973D0.png

Users who are viewing this thread