TÜM GERÇEKLER Aslında LOG 'cumuyum / Konuşmadığım Tüm Konular burda! (2 Viewers)

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
20.000₺ verdiğim siteyi googleden silecek kadar enayi değilim bence salakta değilim.

Kendin Benden Search Kaydı Atmamı istedin f5leyerek çek diye Çektim Hatta Özellikle mobilden çekip attım ona bile yanıt vermedin neyse ben eğri oturup doğru konuşurum isteyen istediğine inanabilir.
View attachment 38253
View attachment 38254
Zaten yukarda senin sildiğini ima etmedim, google search kayıtlarını istedim çünkü başka bir açıklaması yok bu olayın. Gördüğüm kadarıyla bir problem yoktu bilmiyorum.

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Kanka aşırı mantıksız konuşuyorsun bu site alınırken siteyle ilgili herşeyden elessyanın haberi vardı linklerin durumu vs. vs. yani elessya bu siteyi herşeyi bilerek ve farkında olarak aldı. Kimse 5 gün sonra sitenin öylece sıralamadan yokolmasını bilemezdi olay bize de cok sacma geldi aylardır list 1 de duran site emire sattiktan 5 gün sonra yok oluyor vay amına koyim. Burda çıkıpta wayta söke söke alırdım deme hakkın yok hatta burda madur olan wayt çünkü mal artık satılmış emirin olmuş ve bundan sonrası emirle alakalı bir durum. Emir silmemiş bile olsa satın aldığı şeyin tam ücretini ödemeliydi. Gerçi ben wayta aldığı gün dedim emire güvenme kesin tokat atar diye oda yok mok yapmaz dedi böyle bir sik olucağı belliydi
Ben hala söke söke alırdım diyorum. 1. sıradaki sistem için aldım ben, 5 gün sonra çöp olacağını bizde bilemezdik demek doğru bi yaklaşım değil. Sen ona güvenip xx.xxx fiyat biçiyorsun zaten scriptini sikini sallasan kodlarsın ama asıl şey sitenin googledaki sıralamasıdır. Sıralama eğer ki düşse ben white'ı haklı bulurdum derdim sitenin sıralamasını düşürecek hareketler yaptın vs. ama yok. Olum puf olmuş puf google'da öyle bir site yok sen söyle, böyle bir olay yaşasan, söke söke alırdım demez miydin? derdin.

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Ben hala söke söke alırdım diyorum. 1. sıradaki sistem için aldım ben, 5 gün sonra çöp olacağını bizde bilemezdik demek doğru bi yaklaşım değil. Sen ona güvenip xx.xxx fiyat biçiyorsun zaten scriptini sikini sallasan kodlarsın ama asıl şey sitenin googledaki sıralamasıdır. Sıralama eğer ki düşse ben white'ı haklı bulurdum derdim sitenin sıralamasını düşürecek hareketler yaptın vs. ama yok. Olum puf olmuş puf google'da öyle bir site yok sen söyle, böyle bir olay yaşasan, söke söke alırdım demez miydin? derdin.
olm sencede saçmalık değil mi ? Aylardır list 1 bu amına koduğumun sitesi emire satınca niye birden silinsin ? Aklın mantığın alıyor mu böyle bir şeyi ? Bu zürafalar uçmaya başlicak demek derecesinde saçmalık bir şey. Wayt ALLAH'mı nerden bilsin zürafaların uçacağını ?

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
olm sencede saçmalık değil mi ? Aylardır list 1 bu amına koduğumun sitesi emire satınca niye birden silinsin ? Aklın mantığın alıyor mu böyle bir şeyi ? Bu zürafalar uçmaya başlicak demek derecesinde saçmalık bir şey. Wayt ALLAH'mı nerden bilsin zürafaların uçacağını ?
sitenin bana satılma Garantisi şekline bak burda hatalı benmiyim Sonuç olarak siteyi ben silmedim enayide değilim işimi görmeyen bir siteye
5000₺ daha ödücek kadar benim yerimde Sizde olsanız ödemezsiniz veya yerimde olmanıza gerek yok zaten empati kursanız gene ödemezsiniz
ekran-alintisi-png.38240

Last edited:

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Elessya zürafaların uçacağını bilse zürafalar için nike air force alir mi ?? hic sanmam hep white yönünden bakiyon elessya yönünden de bak

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
Elessya zürafaların uçacağını bilse zürafalar için nike air force alir mi ?? hic sanmam hep white yönünden bakiyon elessya yönünden de bak
olayda bu zaten kimse bilemezdi böyle absürt bir durum yaşanacağını. Ben iki taraflıda bakıyorum zaten tamam elessya bir mağduriyet yaşamış ama burda waytta bir mağduriyet yaşıyor.

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
olayda bu zaten kimse bilemezdi böyle absürt bir durum yaşanacağını. Ben iki taraflıda bakıyorum zaten tamam elessya bir mağduriyet yaşamış ama burda waytta bir mağduriyet yaşıyor.
5k için mağduriyet yaşamaz sonuç olarak 14k + ESC Parasını peşin aldı

MortoJose

middleoflife.com
Credits
5,801
Rating - 100%
5k için mağduriyet yaşamaz sonuç olarak 14k + ESC Parasını peşin aldı
15k parayi sattigi siteden günde alıyordu zaten. Sana satma sebebi sitenin cok isminin cikmasiydi. Yenisini acmayi planliyordu sana satarak elden çıkardı. Eminim sende o 15k yi o 5 gunde fazlasiyla cikarmissindir zaten

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
15k parayi sattigi siteden günde alıyordu zaten. Sana satma sebebi sitenin cok isminin cikmasiydi. Yenisini acmayi planliyordu sana satarak elden çıkardı. Eminim sende o 15k yi o 5 gunde fazlasiyla cikarmissindir zaten
vALLAH 'a benden o site için değil 5000 tl 5 tl bile çıkmaz daha herif satarken bile tekrar yapmanın peşinde

Credits
1,125
Rating - 0%
Bir scnin loglu olup olmadığını debug modu da veya post isteklerini takip edebilecek bir uygulamayla bulabilirsiniz. Hiçbir scde ben spesifik bir algoritma ile log çalan bir kod görmedim. Aklınızda sadece bu bilgi dursun

Credits
7,157
Rating - 100%
Bir scnin loglu olup olmadığını debug modu da veya post isteklerini takip edebilecek bir uygulamayla bulabilirsiniz. Hiçbir scde ben spesifik bir algoritma ile log çalan bir kod görmedim. Aklınızda sadece bu bilgi dursun
debug mod kullan, burp suite kullan, get ve post işlemlerini de takip et. Benim yapacağım logu bulamazsın. Büyük konuşmayın hiç bir konuda.

SpyWhite 

kriptohaberleri.co
Credits
17,893
Rating - 100%
ya @SpyWhite oglum sana kaç şekilde anlatayım HAKSIZSIN HAKSIZSIN HAKSIZSIN
adama sattığın site, 1 hafta sonra alaşağı oluyorsa, sıralama düşmesini bırak sıralamadan SİLİNİYORSA
HAKSIZSIN
Kaç defa daha anlatayım, anlatalım, anlatmamı gerekiyor? Azıcık düşün, empati kur. Hepiniz o kadar para kazanıyorsunuz 5-6k için haftalardır girdiğin tribe bak amk
O parayı bana kalsa elbet söke söke alırdım ama escrow SpyDark abiydi, ondan ben veya spy'lık bir durum yok söke söke alırdım yoksa işe bak amk
Ben ekmek teknemi geliştirmek için, ekmek teknemin 1. sırasındaki siteyi satın alıp paranın neredeyse hepsini ödicem ee sonra 1-2 haftaya puf he? sonra ben haksızım bide, bide domaltıp sik istersen ne dersin? Çocuklaşmaya gerek yok. Ne olduğunun, nasıl işlediğinin farkındayız karşında salak mı var senin?
Sen neyın kafasını yaşıyorsun anlamadım ?

SpyWhite 

kriptohaberleri.co
Credits
17,893
Rating - 100%
şimdi böyle açıklayayım bu durumda @Elessya da bende mağduruz ama mağduriyetimizin sebebi birbirimizden kaynaklı değil. Ama siteyi satarken kendisine bir garanti vermedim. Linklerin kaldırıldığını bunun yüzünden sıralamdan düşer mi diye bana sordu. Linkler 1 ay önceden kaldırılmıştı ona rağmen hala 1. sıraydı buna istisna olarak herhangi bir sorun olmayacağını söyledim. Nerden bileceğim ben 1 aydan uzun süredir 1. sıra da olan site aniden googledan silinecek. Bu durumun benı bağlayan kısmı yok benden dolayı oluşan bir sorun nedeni ile silindiğini düşünmüyorum. @Elessya ile bir sorunum kendisini severimde ama mağdur olması benımle alakalı değil.

Users who are viewing this thread