Youtube Abone yollama . Legal İnternetden para kazanma (1 Viewer)

Credits
1,222
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar Sizlere Çok güzel ve ücretsiz bir yöntem tanıtacağım 1 kredi az bence nolur alın abiler
Merhaba arkadaşlar Çok kolay bir şekilde youtube organik abone ,beğeni ,yorum ve izlenme alabilirsiniz
Bu Siteye kayıt oluyoruz : https://aboneilekazan.com/?ref=6914
Daha sonrasında Abone olarak video izleyerek,yorum yaparak veya video beğenerek (ben abone ve beğeniyi tercih ediyorum )
Yukarıdaki dediklerimi yaparak jeton kazanabilirsiniz dilerseniz bu jetonları Paraya da dönüştürebilirsiniz . (sitede para ile daha fazla sosyal medya işlemleri var )Paranız yoksa jeton kasarak kendinize sayfalarım kısmında yeni sayfa açıyorsunuz hizmet karşılığı kaç jeton vereceğinizi ve hizmetin katagorisini seçiyorsunuz daha sonra organik ve aktif abone kasabiliyorsunuz
Not : Sitenin Üstdeki görevler kısmında 600-950 arası jeton kasabilirsiniz ve bu görevler gayet basit
Not: Benim Referans kodumla üye olursanız 1 günlük VIP Rolünü ve avantajlarına ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz
Ekstra Bu forma özel 1 günlük VIP Kupon Kod : 3001-8444-1608-3638
Ekstra Bu Forma özel 1000 Jeton Kupon kodu : 6972-8247-3457-7685
Not: Daha fazla bölümünden kupon kullan diyip kupon kodunuzu kullanabilirsiniz ( admin nolur banlama diyer formlar hep banladı pls )

Users who are viewing this thread