Forum Yaması - Profilinize Müzik Ekleme Özelliği - 02.10.2022 (1 Viewer)

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Merhaba, değerli dostlar. Her an, yepyeni özellikler ile karşınıza çıkıyoruz. Bu seferki yeniliğimiz ise Profilinize Müzik Ekleme Özelliği!

Peki, bu özelliği nasıl aktif edip çalıştırabiliriz?
Öncelikle sitesine giriş yapıyoruz ve sitedeki müzik ekleme yerine profilimizde çalmasını istediğimiz müziği yerleştiriyoruz.

1664661343371.png

Yüklendikten sonra karşınıza 3 tip url çıkacak. Birincisini, yani saf url adresini alıyoruz.

1664661454735.png

Bu sitede işimiz bitti! Şimdi SpyHackerz'a geliyoruz ve Tercih Seçeneklerine tıklıyoruz.

1664661522800.png

Tercih seçeneklerinde aşağıya iniyoruz ve Profile Video seçeneğine url adresimizi yapıştırıp kaydediyoruz.
Not: aşağıda yazan youtube video vs. yerini görmezden gelebilirsiniz. Youtube cache sorunları çıkarttığı için tercih edilmedi.

1664661584402.png

İşimiz bitti! Artık Profilimizi ziyaret ettiklerinde, belirlediğimiz şarkı, arkaplanda çalacaktır!

Credits
0
Rating - 0%
güzel olmuş iyi faceye dönmeye başladı ama bence bı sıkıntı yok bu durumda

edit: bnde çıkmıor öyle bir link

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
güzel olmuş iyi faceye dönmeye başladı ama bence bı sıkıntı yok bu durumda

edit: bnde çıkmıor öyle bir link
Şuan deneme sürecinde olduğu için çok rankta yok daha, yavaş yavaş yapıyoruz cano

Tiwet 

Emekli
Credits
29,182
Rating - 100%
@SkullZ Sistem halen çalışmamakta , konu gereksiz hocam . Çünkü hiç bir şekilde çalıştıramıyoruz . Başka bir plugin ile bunu sağlamak gerektiğini düşünmekteyim . Saygılar

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
@SkullZ Sistem halen çalışmamakta , konu gereksiz hocam . Çünkü hiç bir şekilde çalıştıramıyoruz . Başka bir plugin ile bunu sağlamak gerektiğini düşünmekteyim . Saygılar
Yo ben yaptım çokta zor değil altı üstü Bir siteye .mp3 olarak yüklüyon yolu veriyon bitti

Tiwet 

Emekli
Credits
29,182
Rating - 100%
Yo ben yaptım çokta zor değil altı üstü Bir siteye .mp3 olarak yüklüyon yolu veriyon bitti
Kuzen , istersen yaptığın sistemi bir kontrol et . Tavsiye ederim . Ayrıca bir site dediğin siteler şuanda çoğu rewake edilmiş veya kapatılmış . Sistemini farklı bir algoritmaya bağlaman gerek . Çok ta zor değil :)

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,596
Rating - 100%
Kuzen , istersen yaptığın sistemi bir kontrol et . Tavsiye ederim . Ayrıca bir site dediğin siteler şuanda çoğu rewake edilmiş veya kapatılmış . Sistemini farklı bir algoritmaya bağlaman gerek . Çok ta zor değil :)
Googleye Yaz Mp3 upload diye

Users who are viewing this thread