Her Sektöre Uygun Ads Hesapları Mevcut UYGUN FİYAT (1 Viewer)

Credits
12,361
HERKEZE SELAMLAR
Arkadaşlar Hesaplarımız Askıya Düşürülüp Artından İtiraz İle Çıkarılmış Taze Hesaplardır.

Reklama Çıkamayan Arkadaşlar İçin Reklama Çıkılır.
Ben kendim Hallederim Diyenler İçin Hesaplar
Teslim Edilir.
Hgs Hariç Diğer Tüm Platformlar İçin Anahtar Kelimelerde Yardımcı olurum (Bu Dediğim Hesap Alan Arkadaşlar İçin Geçerlidir)

Uzun Süredir
Ads İşinde Yeri Geldi Hesap Satın Aldık Yeri Geldi Hazır Reklama Çıkan Arkadaşlarla Çalıştık.
Sistemi Çözme Aşamasında Bir Çok
Dolandırılma Olayına Düştük :)

Bildiğiniz Üzere Bizim İşler Hep İllegal Bundan dolayı vurgun Yememiz Gayet Normal Ama bunları Sonunda Aştık Ve artık bu Hizmeti Verebilecek Kapasiteye geldik.
İlk Satım ilanımı
SPYHACKERZ.COM'da Yayınlama Kararımı Aldım Çünkü Bu aşamaya Gelirkenki Büyük Katkıları Bilgileri Hep Bu sayfadan Aldım.

Bu Satış İşlemlerinde Güven En önemli olay oldugu Bana Hesabı Ver Parayı Verim Gibi Teklifler İle
Gelmeyiniz.
Şimdiye Kadar Zamanında Bende Hesap Alırken Hesapları Ücreti verdikten sonra Aldım Bende Aynı şekilde Hesaplarımı Ücreti Aldıktan Sonra Teslim Etmekteyim

Bildiğiniz Üzere Hesaplar Bu Yerlere Kolay Gelmiyor Ciddi Yatırımlar Yaparak Botlarını Satın aldım Her Hesap İçin Min. 1 Hafta Yeri geliyor Bekliyorum.
Tüm Hesaplar TR ip leri ile kullanılmıştır. İsteyene Hesabı Proxy İle Teslim edebilirim.

Yapılan Her Satış İşlemi Bittikten Sonra Konunun Altına Alınmıştır. Varsa
Memnuniyetinizi Yazarsanız Sevinirim.

Whatsapp : https://api.whatsapp.com/send/?phone=905416522133&text&app_absent=0

NosPro

USTPAR İstanbul Gençlik Koları
Credits
6,101

Bu Satış İşlemlerinde Güven En önemli olay oldugu Bana Hesabı Ver Parayı Verim Gibi Teklifler İle Gelmeyiniz.
Şimdiye Kadar Zamanında Bende Hesap Alırken Hesapları Ücreti verdikten sonra Aldım Bende Aynı şekilde Hesaplarımı Ücreti Aldıktan Sonra Teslim Etmekteyim
Şu cümle sıkıntılı cümledir hacı, bu şekilde yazacağına " İşlemlerde Escrow kabul ediyorum" yazmak daha iyi

Ama

Credits
12,361
Şu cümle sıkıntılı cümledir hacı, bu şekilde yazacağına " İşlemlerde Escrow kabul ediyorum" yazmak daha iyi

Ama
düzenleyemiyorum :) escrow hizmeti nasıl calısıyor o konuda pek bir bilgim yok site yönetimi kabul ederse hesapları ilk yönetime veririm kontrol edilir müşteriye teslim edilir ücretimi yöneticiye atar yöneticide bana atar istenirse ben kabulüm bu yöntemle güvenli alışveriş için

Abush

GERİZEKALI

SOYTARI
Credits
3,361
HERKEZE SELAMLAR
Arkadaşlar Hesaplarımız Askıya Düşürülüp Artından İtiraz İle Çıkarılmış Taze Hesaplardır.

Reklama Çıkamayan Arkadaşlar İçin Reklama Çıkılır.
Ben kendim Hallederim Diyenler İçin Hesaplar
Teslim Edilir.
Hgs Hariç Diğer Tüm Platformlar İçin Anahtar Kelimelerde Yardımcı olurum (Bu Dediğim Hesap Alan Arkadaşlar İçin Geçerlidir)

Uzun Süredir
Ads İşinde Yeri Geldi Hesap Satın Aldık Yeri Geldi Hazır Reklama Çıkan Arkadaşlarla Çalıştık.
Sistemi Çözme Aşamasında Bir Çok
Dolandırılma Olayına Düştük :)

Bildiğiniz Üzere Bizim İşler Hep İllegal Bundan dolayı vurgun Yememiz Gayet Normal Ama bunları Sonunda Aştık Ve artık bu Hizmeti Verebilecek Kapasiteye geldik.
İlk Satım ilanımı
SPYHACKERZ.COM'da Yayınlama Kararımı Aldım Çünkü Bu aşamaya Gelirkenki Büyük Katkıları Bilgileri Hep Bu sayfadan Aldım.

Bu Satış İşlemlerinde Güven En önemli olay oldugu Bana Hesabı Ver Parayı Verim Gibi Teklifler İle
Gelmeyiniz.

Bildiğiniz Üzere Hesaplar Bu Yerlere Kolay Gelmiyor Ciddi Yatırımlar Yaparak Botlarını Satın aldım Her Hesap İçin Min. 1 Hafta Yeri geliyor Bekliyorum.
Tüm Hesaplar TR ip leri ile kullanılmıştır. İsteyene Hesabı Proxy İle Teslim edebilirim.

Yapılan Her Satış İşlemi Bittikten Sonra Konunun Altına Alınmıştır. Varsa
Memnuniyetinizi Yazarsanız Sevinirim.

Whatsapp : https://api.whatsapp.com/send/?phone=905416522133&text&app_absent=0

Loook

Users who are viewing this thread