@Shiesty dolandırdı büyük vurgun Yaptı beni kandırdı (1 Viewer)

Elessya 

HackLink.us
Credits
29,386
Rating - 100%
Ulan a747292 koydugumun evladı fukara yoksul çingene or29291 çocuğu büyük vurgun 350₺ ne anasının a283191920 yumruk attığım açıklamayı o kadar uzun yazmış ki bide a2910191 evladı zaten konuyu okurken 400₺ elektrik ve internet faturası çıktı rezil rüsva or29310:19: ço2828171 ulan 350₺ tokatlansam konusunu açarsam or3949101 ço94919182 olayım ulan günde 1 paket kuş yemi yesen gene 3 ayda 360₺ yapıyor a26172 kodugumun yalancı oru182718 çocugu
Kdkdoskzksoslspsos

Credits
7,852
Rating - 0%
Paramı aldım @Mectruy olaylara şahit arkadaş paramızı verdi mectruy bey sayesinde tecavüze uğramaktan kurtuldum cem abi seni seviyoruz kendisine nacizane hediyemide yaptım öptüm .

RootDeviL 

𝕶𝖎𝖓𝖌 𝕺𝖋 𝕾𝖊𝖔
Credits
4,868
Rating - 0%
Şimdi 3 ayda 93 gün olsa
Günlük 3,76 tl düşse
Çocuk 0.50 lik suyla yaşıyor ya da sağlam milleti yiyor burda

Credits
4,695
Rating - 0%
Arkadaşlar hasanla 4 defa kapatma işi yaptım açıklama yaparken onu savunuyorum görüntüsü algısı oluşmasın tanımam etmem bende sizin gibi forumda tanıdım
Daha önce tokatlandığım kişiden sonra sonkez şansımı deneyeyim belki bu tokatlamaz :)
Verdiğim işlemlerde bazıları 4 bazıları 5 bazılarıda 24 saat geçmeden hesapları kapattı
Son işlemde kendisi rica etti hasta olduğunu bikaçgün idare edebileceği konusunda ricada bulundu, insanoğlu sonuçta. Hastalanabiliriz, işimiz çıkabilir, fırsatımız olmayabilir buna benzer birsürü sebepli mazeret
Hasan kendine geldikten sonra bana dönüş yaptı. Hesapla ilgili işlem yaptı kapattıda.
Aksilikler sorunlar problemler olabilir birbirimizi idare edelim arkadaşlar.
Sürçü lisan ettiysem affola🙏🏽

Credits
7,852
Rating - 0%
Arkadaşlar hasanla 4 defa kapatma işi yaptım açıklama yaparken onu savunuyorum görüntüsü algısı oluşmasın tanımam etmem bende sizin gibi forumda tanıdım
Daha önce tokatlandığım kişiden sonra sonkez şansımı deneyeyim belki bu tokatlamaz :)
Verdiğim işlemlerde bazıları 4 bazıları 5 bazılarıda 24 saat geçmeden hesapları kapattı
Son işlemde kendisi rica etti hasta olduğunu bikaçgün idare edebileceği konusunda ricada bulundu, insanoğlu sonuçta. Hastalanabiliriz, işimiz çıkabilir, fırsatımız olmayabilir buna benzer birsürü sebepli mazeret
Hasan kendine geldikten sonra bana dönüş yaptı. Hesapla ilgili işlem yaptı kapattıda.
Aksilikler sorunlar problemler olabilir birbirimizi idare edelim arkadaşlar.
Sürçü lisan ettiysem affola🙏🏽
estağfurullah kardeşim bende şöyle ekliyim kendisine bu foruma ilk geldiğinde 4 hesap verdim iki tanesini 400₺ kapatacağını söyledi bende okeyledim. parasını yolladım onları kapattı , ben bu arkadaşa 2 tane daha yolladım 800₺ dedi bu sefer yine okeyledim 400₺ ilk yolliyim dedim geri kalanı o hesap kapaninca 400₺ daha yollarim kabul etti yolladım 1 ayda 1 tane hesabı kapatamadi tek yazdığı şey süresi var ulan süre 1 ay mi 1 hafta bile kabul ettim. ertesi gün yine senin konusuna yazdığın mesajları görüyorum dedim şansımı deniyim 350₺ yolladım max 2 gün dedi 1.5 haftadır hesabı kapatamadi bu böyle bir çocuk daha öncede 2k tokatlamisti neyse iademizi yaptı cok Şükür

Users who are viewing this thread