ÇÖP KUTUSU (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Web page makerdan "Navigation bar" bölümünden bunları seçtiğimde kaydediyorum ilk denenmemde gösteriyor fakat 2. ve sonraki denemelerde bu hatayı alıyorum acaba nasıl düzeltebilirim yada başka bir taktik vs.varmı verebilceğiniz. :) soru 1.png Soru 2.png

Last edited:
Credits
10
Rating - 0%
Yani sorununuzu tam olarak anlayamadı. Kasdettiğim nerde kullandığınız web sitesinizdemi ? Yoksa farklı bir alandamı. Web sayfasında olsa atıyorum kaynak yanlışlığından meydana gelen bir problem olabilir dicem mesela :)

Credits
10
Rating - 0%
Şimdi kodlamaları kendin yaptıysan barların konumlarını belirlerken diğer sayfada bi sorun yaşamışındır diye düşünüyorum. Her bir sayfa için kullanılan elemanların kaynağı ve kodlamaları aynı olmalı. Yoksa bi sayfada gösterirken diğer sayfada gösteremeyebiliyor. Eğer hazır websitelerinden yapıyorsan bunu ben ondan anlamaz :)

Credits
0
Rating - 0%
Şimdi kodlamaları kendin yaptıysan barların konumlarını belirlerken diğer sayfada bi sorun yaşamışındır diye düşünüyorum. Her bir sayfa için kullanılan elemanların kaynağı ve kodlamaları aynı olmalı. Yoksa bi sayfada gösterirken diğer sayfada gösteremeyebiliyor. Eğer hazır websitelerinden yapıyorsan bunu ben ondan anlamaz :)
Yardımın için teşekkürler ama sen yanlış anladın galiba neyse

Users who are viewing this thread