Özellikle Çalmamızı İstediğiniz Sosyal Medya Hesabı Var mı ? [Ortak arıyorum] (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Boş yapacaklar gelmesin kardeşim Türkiyede meşhurdur boş yapmak,
Konuyu görmeden geçsinler öyleleri.
View hidden content is available for registered users!

Daha Doğrusu benimle çalışmak isteyen var mı ? diyerek başlayayım
bana e mail toplayacak ben de o topladığı maillerin %60ını alcam..
garantisini veriyorum !

Zaten cogu caldgım hesabı videolu paylaştım millet gibi foto değil ama burada bir örnek verecek olursak şöyle fotoğraf paylaşmak istiyorum.

Benim otomail'imde sıkıntı çıktı uğraşamıyorum şimdi bana otomaili olan mail toplayabilen adam lazım öyle mail göndermicez millete direk mail hesaplarını vurmaya calısıcaz...

DGVD4m.png

Konuya gelecek olursak e mail'ini bildiğiniz ( bilmeseniz de olur ama istisnai durumlar var ) ve çalınmasını istediğiniz hesaplar var ise yorumda belirtin zaman ayırıp ilgileneceğim.

Elimde güzel bir sistem var hedef hesapları calabilmek için gayet işlevsel.

Daha önce hiç bir yerde görmedim hedef insta çalanı yani şu sıralarda en azından sadece site acıp script kurup sazan avlıyolar yıllardır Hack dedikleri ya bu ya da brute force attack :)

Burada ben sizlere hedef çalışmayı göstercem ama kanıt olarakta sizin verdiğiniz hesapları calarak göstericem. Evvela konumuzu böyle bir açalım bakalım.

Credits
0
Rating - 0%
Hedef :d görmedin yani araştır görürsün
yok yok :D onlar dandik hesaplara :) ben piyasada bunu gerçekten yapan sanmıyorum belki 15 yıllarında shop ile yüz nakli yapılıyordu onları dersen bir parça yetenek derim ama diğerleri boş

Credits
0
Rating - 0%
Mesela cogu insan eskiden tamper data ile hesap calındıgını bılmez sadece shell sokmaya kullanır .d biz onu şifre sıfırlama istegi gönderilen e postayı değiştirmede kullanıyorduk :) Nirvana boş bir yer değil öyle herkes cıksın

Credits
615
Rating - 0%
yok yok :D onlar dandik hesaplara :) ben piyasada bunu gerçekten yapan sanmıyorum belki 15 yıllarında shop ile yüz nakli yapılıyordu onları dersen bir parça yetenek derim ama diğerleri boş
@miralem_pjanic bunu hedefle aldık halada duruyo bu bi başlangıc

Credits
0
Rating - 0%
Shop yapsan daha inandırıcı olurdu kanka
o resim google girişi amk da Turkbros neden böyle sataşma cabasında çekemeyen boşluk gibi amk teneke gibi ses cıkarıyor tanıyorsan söyle de yorulmasın boş yorumlarla

Users who are viewing this thread