ÜCRETSİZ .COM .NET .ORG .ONLİNE .İNFO .SHOP DOMAİN AL VE GİT (1 Viewer)

• Thread starter Silinen üye 7909
  • Start date
S

Silinen üye 7909

@l0rxhell isteği üzerine benkazandim.net reglenmiştir nsyi gönderdiğiniz zaman yönlendirmeyi yaparım.

S

Silinen üye 7909

Domainler direk olarak regişster.comdan alındığı için adamlar farkedince bazı domainler farkedip siliyorlar domaini silinen arkadaşlar ÖZELDEN DEĞİL BU konu altına yorum atsın müsait anda regler gönderirim.

S

Silinen üye 7909

@MKA7 1 domain için şebeklik yapan var mı ? :D godaddyde 4 5lira birşey hemde domain paneli elinde oluyor

Kimisi var durumu olmuyor, kimisi var para harcamak istemiyor sen 10 tlye alıp ertesi sene 2 katı fiyat ödüyorsun bu senenin fiyatınıda goddady seneye alıyor senden.Şebeklik olmuyor bu, ufak beynini geliştir dediğim gibi etkinlik bu katılan olr katılmayan boş yapmasın mümkünse.

böyle talep geliyorsa 1and1 methodunu paylaşırım. 1 ay açık kalıyor siteler ama..
Paylaş gelsin arkadaşların işine yarar, benimkilerde süre yok kapanınca birdaha açıyorum ama çoğu kapanmıyor

S

Silinen üye 7909

hacklinkistasyonu.net
shelldownload.net
cagefsbypass.com
rainbowteaching.com ( 5 yıllık )
themka.com
litespeedbypass.com
c99r57indir.com

Kapananları tekrar aktif ediyorum takibini yapın bildirin gençlik nadiren kapatıyolar ama kapanırsa açarız no problemo

Axis

5566
Credits
0
Rating - 0%
Domain Panel'i elimizde olmadıktan sonra ne anlamı var ki ?
Hesap açalım o hesaplar üzerinden regle bence.. :)

S

Silinen üye 7909

70 TL vermeden domain sahibi oluyorsun işine geliyorsa kullanırsın gelmiyorsa gidip kendin alırsın. thats simple kardeş, kimse götü boklu hiç bir işe yaramayan domain lerinize birşey yapmaz merak etmeyin :)
Domain Panel'i elimizde olmadıktan sonra ne anlamı var ki ?
Hesap açalım o hesaplar üzerinden regle bence.. :)

Users who are viewing this thread