1. BU BAĞLANTIYA TILAYARAK BAĞLANTISINI KULLANARAK RESMİ TELEGRAM GRUBUMUZA KATILMIŞ OLURSUNUZ. SADECE SPY ÜYELERİ !

Ülkede nasıl zehirleniyoruz oynat bakalım >>

Discussion in 'Haberler' started by Kripton, Ocak 14, 2020.

1. Kripton

Kripton MARINA Master

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı. İşte bakanlığın paylaştığı sıralı liste...

Zehirlenmeyin diye paylaşıyorum ülkede normal birşey yok canınız kimsenin sikinde değil yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Sonra yok ben yatalak kaldım yok ben kanser oldum demeyin. Mcdonalds ve Burber King'ten yemek yiyenler en sağlıklı insanlardır.

Ülkede nasıl zehirleniyoruz oynat bakalım.

Linkleri görebilmek için login-giriş yapman gerekiyor veya konuya like atman lazım

Last edited: Ocak 15, 2020
    yiqtkoll, Patat3s, prix and 3 others like this.
  2. Mectruy

Mectruy Yaşlı Kurt

Anca açıklasınlar! Aman ceza vermesinler..

Kripton likes this.
  3. prix

prix GRUP SOYDAN ÜSTÜNDÜR

Adalet desen yok insana saygı desen yok Canı sıkılınca ceza yazıyorlar yıllarca at eti eşşek etini koyun eti diye yedirdiler insanların Bu kadar mal yerine koyulduğu bir ülke türkiye sanırım

Kripton likes this.
  4. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Kripton

Kripton MARINA Master

Böyle birşeyi git bir avrupa ülkesinde yap yemin ediyorum dükkanını kapatırlar üstüne birde hapis cezası bile verirler. Para Cezası caydırıcı değil artık ülkemizde. Bir kere kontrol ediyorlar sonra yatıyorlar. Bilmediğiniz yerden kesinlikle süt ve çikolata dahi almayın kanser yapıcı maddeler bulunuyor. Taklit ve tahşiş diyorlar fakat zehirliyor demiyorlarlar neden acaba ? Ülke bizim sağlığımızı düşünmüyor düşünse yurt dışından hayvan getirmeyiz. Hepsi hikaye bunların

prix likes this.
  5. Kaisareia

Kaisareia ϰꍏ♗ⓢꍏ☈€♗ꍏ

Allah'ın belaları

Loading...