Ülkede nasıl zehirleniyoruz oynat bakalım >> (2 Viewers)

• Thread starter Deleted member 11195
  • Start date
D

Deleted member 11195

Tarım ve Orman Bakanlığı, taklit, tağşiş veya ilaç etken maddesi tespit edilen toplam 229 firmaya ait 386 parti ürünü kamuoyuyla paylaştı. İşte bakanlığın paylaştığı sıralı liste...

Zehirlenmeyin diye paylaşıyorum ülkede normal birşey yok canınız kimsenin sikinde değil yediklerinize içtiklerinize dikkat edin. Sonra yok ben yatalak kaldım yok ben kanser oldum demeyin. Mcdonalds ve Burber King'ten yemek yiyenler en sağlıklı insanlardır.

Ülkede nasıl zehirleniyoruz oynat bakalım.

https://www.ntv.com.tr/galeri/turki...i-386-hileli-urunu-aci,E8fpswsJ_0KaZ4DmNrVo_A

Last edited by a moderator:

prix

HAYALET
Credits
0
Rating - 0%
Adalet desen yok insana saygı desen yok Canı sıkılınca ceza yazıyorlar yıllarca at eti eşşek etini koyun eti diye yedirdiler insanların Bu kadar mal yerine koyulduğu bir ülke türkiye sanırım

D

Deleted member 11195

Böyle birşeyi git bir avrupa ülkesinde yap yemin ediyorum dükkanını kapatırlar üstüne birde hapis cezası bile verirler. Para Cezası caydırıcı değil artık ülkemizde. Bir kere kontrol ediyorlar sonra yatıyorlar. Bilmediğiniz yerden kesinlikle süt ve çikolata dahi almayın kanser yapıcı maddeler bulunuyor. Taklit ve tahşiş diyorlar fakat zehirliyor demiyorlarlar neden acaba ? Ülke bizim sağlığımızı düşünmüyor düşünse yurt dışından hayvan getirmeyiz. Hepsi hikaye bunların

Users who are viewing this thread