ölseydim.. (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
Merhaba arkadaşlar istemediğim bir bölümde okuyorum 4 sınıf olacağım bu sene altan bir sürü derslerim var bu bölümü hem nefret ederek okuyorum hem de bitirmem imkansız ve kredim biti artık bir burs veya madiyatım olmayacak geriye elimde kalan kredi borcum oldu.
çok büyük yaşta değilim aile desen hepsi kendileri için kardeşlik denen şey yalan.. işsizim 5 parasız dolaştığım için gelip bana güldüler evde, onları bu yüzden asla affetmeyeceğim öyle bir ailem yok psikolojik olarak da bunalımdayım . fikir yol gösterecek para kazanacak projelere ihtiyacım var en azından bu sene hazırlanıp istediğim yere gidebileyim yeter artık

Last edited:

meftun

buraya nasıl yazılıyor mk
Credits
0
Rating - 0%
Tek çare illegal torba tut ınstagram hesabı çalsat bişeyler yap aga

Credits
0
Rating - 0%
Keşke istemediğin bölümü baştan okumasan aq. İddaa kuponu satan herifler var araştır, iddaa san kazanırsın umarım

Mr.B

Sövsem Bela S*ksem Zina
Credits
705
Rating - 0%
şimdi gidiyosun banyoya soğuk bir banyo yapıyosun yaparken sürekli herşey güzel olucak bu sıkıntıdan kurtulucam diyosun sonra işin ne olduğunu fark etmeksizin bir işe girip çalışıyosun

Credits
11
Rating - 0%
madem okumayı sevmiyorsun okulu bırak git iş bul çalış arkadaşım 2 ayda borcunu ödersin ne sen bunu yazmış olursun nede biz enayilik yapıp sana acıyacak durumda oluruz bizim burada iş yerinde birisi gurbette ailesi olmadan hem okudu hemde çalıştı orta okuldan unv bitirene kadar kendini idare etti gecen sene mezun oldu unvden şimdi doğuş group 2600 tl maaşla çalışıyor o yapabiliyorsa herkes yapar yanlış anlama ama bu sadece bir öngürüdür madem ihtiyacın var 4 5 saatte olsa bir işte çalışa bilirsin kimseden bir şey bekleme ailenin durumu olsa zaten yardım eder sana demekki senin aileninde ihtiyacı var ne sen zor durumda ol nede ailem benimle ilgilenmiyor demeye ihtiyacın olmaz...

Users who are viewing this thread