İcloud Hacked! (1 Viewer)

Credits
257
Rating - 0%
Beyler icloud hackledim yolunu yöntemini sonra anlatacam.Şuan ilk deneyimim olduğu için açıkçası ne yapacağımı bilmiyorum.Tecrübesi olan yardımcı olursa sevinirim.

Credits
0
Rating - 0%
Yazılımsal bir açık üzerinden hacklediysen apple'ın bunun üzerine ütopik ödülleri var(250.000$) ama zannetmiyorum icloud gibi bir platformun açığını bulabileceğini :) başarılar yinede..

Credits
1,604
Rating - 0%
istediğin kişinin hesabına girebilirmisin bu yöntemle yoksa phishing gibi düşenlere mi girebiliyorsun sadece açığın türüne bağlı olarak güzel yerlere taşıyabilirsin kardeşim

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
Kardeş Hacked diyorsun elinde delilyok boş konu bide hide koyuyorsun boş yani icraatini göster açıklamasını yap boş demeyelim

Credits
257
Rating - 0%
Kardeş Hacked diyorsun elinde delilyok boş konu bide hide koyuyorsun boş yani icraatini göster açıklamasını yap boş demeyelim
Reis konu hide değil bu bir.Bolca kitap oku çünki okuduğunu anlamıyorsun farkındaysan detayı sonra paylaşacağımı yazdım.Şov yqpmıyorum ihtiyacımda yok.Bilmediğim konuda yardım istedim.Neyin peşindesin istersen hesabı direkt sana verim.Herkesin uzmanlık alanı farklı ben kendi uzmanlık alanımı kullanarak açıktan faydalandım ve hesap ele geçirdim fakat nasıl hareket edeceğiö konusunda yardım lazım.Yardım etmeyeceksen bak işine.

Credits
40
Rating - 0%
Reis konu hide değil bu bir.Bolca kitap oku çünki okuduğunu anlamıyorsun farkındaysan detayı sonra paylaşacağımı yazdım.Şov yqpmıyorum ihtiyacımda yok.Bilmediğim konuda yardım istedim.Neyin peşindesin istersen hesabı direkt sana verim.Herkesin uzmanlık alanı farklı ben kendi uzmanlık alanımı kullanarak açıktan faydalandım ve hesap ele geçirdim fakat nasıl hareket edeceğiö konusunda yardım lazım.Yardım etmeyeceksen bak işine.
Koskoca icloud hackliyon ne yapacağını bilmiyon, bu yüzden adamlar kanıt istemekte haklı.

Credits
257
Rating - 0%
Koskoca icloud hackliyon ne yapacağını bilmiyon, bu yüzden adamlar kanıt istemekte haklı.
Kardeşim herkesin uzmanlık alanı farklı.Kimi sosyal mühendislikle hack yapar kimi yyazlımla kimi farklı yolla.Ben kendi yolumu kullandımbaşarı elde ettim.Hack farklıdır , hack sonrası bambaşkadır.Bir açıktan faydalanmam hesabı elimde tutabileceğim anlamına gelmez.Icloud sosyal medya hesaplarınada benzemez.Inanmıyorsanız işinize bakın.Başlık yardım başlığı yöntem başlığı değil.Yöntemi paylaştığımda bilgin yeter yöntemi anlarsan kanıt istersin.Bunu bu kadar uzunca yazdımki kanıt istemesin kimse.BU YARDIM BAŞLIĞI,YÖNTEM BAŞLIĞI DEĞİL.

Credits
257
Rating - 0%
Kardeş boş sun boş hadi işine ozaman konu başlığını düzgün aç @Anarchosa @Nobody
Kardeşim bayram günü kalp kırmayalım ben burda kendimi ispatlamaya değil yardım istemeye geldim.Isterseniz cahil deyin kimse anasının karnından bu işleri bilerek doğmadı.Uzun zamandır uğraştığım işe iftira atmanız zoruma gidiyor.Bakın işinize.Benle uğraşacağınıza bir şeyler öğrenin.Rütbem gezgin diye sayfaya taze üyeyim diye ileri geri konuşmayın.

Emilyano Zapota 

Since 2011 Yanıma Aldım Kendimi 🇹🇷
Credits
15,432
Rating - 0%
Sana bişey diyenmi var kardeş neyin kafasını yasiyosun sana şunu diyoruz konu başlığı yanlış ve başlıkla açıklama uyuşmuyor nerelere giriyorsun artık sana bişey kanıtla kafasına girmedim isimde olmaz Hacked yaziyosan eğer hedefin içeriğini paylaşmak zorundasın bilmeyende sanacak direk iphon sunucularını vurdun neyse bbb

Users who are viewing this thread