İlk Kez hapis yatacaklara tavsiyeler (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.

KAALI

ISO27001 (Counterintelligence)
Credits
313
Rating - 100%
Öncelikle Allah düşürmesin.

(Not : Sıkılmayın diye şirinleştirerek anlattım , tek amacım banlanırken bile forumda muhabbet ortamınız ola bilsin ve aktiflik ölmesin)

Hapisdeyken ola bildiğince admin ve diğer yonetim ekibi ile aranızı iyi tutun .

Yaptığınız hataların farkına varmaya çalışın

Arası bozuk olan kişilerin arasını düzeltmeye çalışmayın sizde zarar görürsünüz.

Sabunu yere düşürmeyin.

Koğuş ağalarına meydan okumayın perma ban yersiniz.

Eray B ile iyi arkadaş olun çünkü forumdan çok burada takılır.Buranın koğuş ağası gibi bir şey.

İçerdeyken bol bol udemy eğitimleri izleyin kendinizi geliştirin.

Gerekmedikçe kimseyle boş yere konuşmayın. işinize bakın. dış görünüşünüz önemlidir, sert olmasanız bile sert görünün. neden girdiğinizi saklamaya çalışmayın çünkü gardiyanlar çoktan ötmüştür. çok uzun bir cezanız yoksa 2 Hafya sürenin altındaysa korkmayın. denetimli serbestlik ile 2-3 gün yatıp çıkacaksınızdır. sağlam dostluklar, arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

bütün etkinliklere katılın. Pentest , Site data çekme gibi vb. bunlar sizin eğitim birimi ile aranızda bir etkileşim yapacaktır. cezaevinde karşılaşacağınız bazı sorunlar da kurum öğretmeninin faydasını göreceksiniz.

kimseye saygısızlık yapmayın, volta atanın yolunu kesmeyin, dedikodu yapmayın.

İspiyonculuk yapmayın.

Yeri süpürmekten utanmayın.

İsyanlara ve kavgalara karışmayın aksi halde tek kişilik (Perma ban) hücreye yollanırsınız

Son olarak iyi dinlemeler :

Last edited:

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%

Arası bozuk olan kişilerin arasını düzeltmeye çalışmayın sizde zarar görürsünüz.

Sabunu yere düşürmeyin.

Eray B ile iyi arkadaş olun çünkü forumdan çok burada takılır.Buranın koğuş ağası gibi bir şey.

Gerekmedikçe kimseyle boş yere konuşmayın. işinize bakın. dış görünüşünüz önemlidir, sert olmasanız bile sert görünün. neden girdiğinizi saklamaya çalışmayın çünkü gardiyanlar çoktan ötmüştür. çok uzun bir cezanız yoksa 2 Hafya sürenin altındaysa korkmayın. denetimli serbestlik ile 2-3 gün yatıp çıkacaksınızdır. sağlam dostluklar, arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

bütün etkinliklere katılın. Pentest , Site data çekme gibi vb. bunlar sizin eğitim birimi ile aranızda bir etkileşim yapacaktır. cezaevinde karşılaşacağınız bazı sorunlar da kurum öğretmeninin faydasını göreceksiniz.

İspiyonculuk yapmayın.

İsyanlara ve kavgalara karışmayın aksi halde tek kişilik (Perma ban) hücreye yollanırsınız

buraya gereksiz konu atmaya gerek yok bence banlananlar burada zırlayacak alt tarafı

DeJaVu

Valar Dohaeris
Credits
1,276
Rating - 0%
Kardeşim adamlara moral ver yarın o bür gün sende bende buralarda ola biliriz Allah korusun
Onu banlananlar düşünsün ben ban yemedim hiç yememde. Çünkü forumda kusursuz bir şekilde online ım :) Banlananlar düşünsün yani.

Kaisareia 

GrandPa™
Credits
31,973
Rating - 100%
Onu banlananlar düşünsün ben ban yemedim hiç yememde. Çünkü forumda kusursuz bir şekilde online ım :) Banlananlar düşünsün yani.

Beni kesinlikle yanlış anlama ama çok büyük konuşuyorsun bazen öyle olaylar olurki ne olduğunu bile anlamazsın .

Credits
3,151
Rating - 100%

(Not : Sıkılmayın diye şirinleştirerek anlattım , tek amacım banlanırken bile forumda muhabbet ortamınız ola bilsin ve aktiflik ölmesin)

Sabunu yere düşürmeyin.

İspiyonculuk yapmayın.

aga ben 3 gündür banlıyım böle yer yoğtu

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
Tam da adamını buldum aq seni buraya koğuş ağası yapak Eray la vs at kazanan koğuşun ağası olsun :D (!)

KAALI

Credits
313
Rating - 100%
kardesm ben büyük oynuyorum haftada 1 ban yiyorum eray gibi her gün değil
Vaaay :D Ben Erayin yerinde olsam bu muhabbet üstüne gece şişlenmek korkusundan uyuyamazdim :D buraların kraliyim diyon ha )

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread