İllegal Dediler... (1 Viewer)

Credits
13
Rating - 0%
Bir arkadaş bu konu hakkında kendi görüşlerini ve yaşadıklarını anlatmış sadece bu illegal dediğimizde carding değil herhangi bir web sitesinin
bilgilerini alıkoymak , instgram hesap çalmak vs. vs. size tek tavsiyem açık hat üzerinden kontör yükletip internetini bilgisayara bağlamanız
şarj kablosunu bilgisayarın adaptörüne diğerini ise telefona takıp ayarlardan açarak yapabilirsiniz e şimdi bazı dostlarımız ip bölgemiz gözücek
ne işimize yarıyacak o hat sizin üstünüze olmadığı için açık hattı kırdığınız gibi o internet üzerinden devlet bilgileri çekseniz bile buna hiç bir şekilde bir şey yapamazlar uzun süredir carding işindeyim ve bir işlem yapacağım zaman bu yöntemi kullanıyorum bunu sadece benim için değil,
İnstagram çalmak boş bir şey fakat ciddi anlamda yapıyorsa bu işi bu şekilde yapması onun için güzel bir kardeş tavsiyesi olur ,

-Yapacağınız her hata geleceğinize mâl olabilir.

Credits
13
Rating - 0%
açık hat ve vds yeter çok ta kasmaya gerek yok çee
korkuyorsan yapmayacaksın.
ama haklısın...
Dostum network üzerinden hiç uğraştıysan zaten loglardan nereye girdiğin ne halt yediğin ortaya çıkar vds kullanman bir şey değiştirmez aldığın vds muhtemelen azuredir güvenilir olacağını pek zannetmiyorum ama çok ciddi bir şeyler yapmıyorsan sıkıntı da yok.

Users who are viewing this thread