İllimunati Kızı Poppy İfşa! (3 Viewers)

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
Lütfen üşenmeden Okuyunuz.
Youtubeda gezinen arkadaşlar görmüş olabilir.Bahsettiğim kız budur.
photo.jpg

Kanalı
İfşa Kısmına geçelim!
Bu kızın videolarını izlediğinizde saçma ve amaçsız olduğunu görüceksiniz.
Ama aslında bu kadar amaçsızlık altında zihninize giren kötülükler vardır.
Bunları açığa çıkartalım.
Şimdi şu videodan başlayalim.
Videoyu altına üstüne getirip incelemediğniz sürece bunun arkasında yatan tehlikeyi farkedemezsiniz.
Bu videoyu tersten dinleyelim.
Video kalitesi için kb.
Sırasıyla; FOLLOW ME , OR BE DEAD , SAVE ME , HAİL SATAN demektedir.
Anlamları; Beni takip et , yada öl , kurtar beni , yaşa şeytan demektedir.

Burda verilmek istenen mesaj;
Benim yanımda ol yada öl şeytan bizim kurtarıcımızdır.Bu gerçekten tehdittir arkadaşlar.
Kendini eski gören ve değişim zamanı vs geldiğini söyleyen değişik videolar çekmektedir.Yani buda dünyanın değişmesinin zamanı geldiğini vurgulamaktadır.

Bu Videoda ise iyilikten güzellikten bahsediyor ve sonunda tanrı gerçektir diyor.Buda israil devletini vurgulamaktadır.

Şimdide 3:36 isimli videoya bakalım.

Videoda saate bakıp 3:36 yı vurguladığını görebilirsiniz.İncil de bu ayete bakıldığı zaman bu çıkmaktadır...

Şimdi ise sitesine gözatalım.Sayfanın kaynağini görüntüle dediğimizde işte karşımıza çıkan!
y324k0.png

Bu zaten herşeyi açıklamaktadır.Son zamanlarda türklerde bu kanala akın etmiş durumda lütfen dikkatli olalım.Bu konu hakkında araştırmalarıma devam edeceğim.​

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
Yok Yok İluminati İle Bir Alakalı Bir Şey Yok Hatta Tamamen Abone Kasmak İçin YotuBeden Para Kazanmak İçin Açılan Bir Ekip Tarafından Kurulan Kanal Kendilerini Böyle Gösteriyor Hatta Yeni Kanallarını Açtılar https://www.youtube.com/user/titanicsinclair
inanmayın böyle şeylere
Tm krdşim senide anlıyorum.Fakat cpanel subdomain silme konusundan daha yararlı olduğuna eminim :D

Credits
20
Rating - 0%
Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun Derdin Ne ? Yalansa Yalan De Konunu Yararsızmı Dedim Tartışma Yaratmak Yasak ! Buraya Gelip Senin Konun Yararsiz Benimki Yararlı Dİye Maç Tutmuyoruz Burası Yorum Kısmı Her Kez Yorumunu Bildirmeli !

I

Isko~

Sen Ne Yapmaya Çalışıyorsun Derdin Ne ? Yalansa Yalan De Konunu Yararsızmı Dedim Tartışma Yaratmak Yasak ! Buraya Gelip Senin Konun Yararsiz Benimki Yararlı Dİye Maç Tutmuyoruz Burası Yorum Kısmı Her Kez Yorumunu Bildirmeli !
Fazla konusuyon sen

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
Biri bunu admin yetkilerimi verdi g*tü tavanda.

Credits
20
Rating - 0%
Biri bunu admin yetkilerimi verdi g*tü tavanda.
Ben Bİr Şey Dedimmi Sana Sadece Konuna Bir Yorum attım inanmayın diye yalan olan şeye ne dememi bekliyorsun yorumumu yaptım sen buraya gelip gereksiz diyorsun küfür ediyorsun orda konuu kirletyorsun burda küfür ediyorsun ne havasından bashediyorsun ?

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
Ben Bİr Şey Dedimmi Sana Sadece Konuna Bir Yorum attım inanmayın diye yalan olan şeye ne dememi bekliyorsun yorumumu yaptım sen buraya gelip gereksiz diyorsun küfür ediyorsun orda konuu kirletyorsun burda küfür ediyorsun ne havasından bashediyorsun ?
Senin adminlik tasladiğin kişiler yıllardır bu işlerle uğraşıyor.Cpanel subdomain silme falan gibi boş şeylerle uğraşmıyorlar.Senle uğraşamam iyi akşamlar..

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Tm krdşim senide anlıyorum.Fakat cpanel subdomain silme konusundan daha yararlı olduğuna eminim :D
Kardeşim adam konuna taş atmamış fikrini belirtmiş sen onun konusuna niye taş atıyorsun bence uzatmadan konuyu kapatın kemal,poppy hakkındaki düşüncelerim bence bu kız sırf para için böyle işlere karışıyor ve ekip olarak çalıştıkları belli :)

Alparslan

r00t
Credits
0
Rating - 0%
Kardeşim adam konuna taş atmamış fikrini belirtmiş sen onun konusuna niye taş atıyorsun bence uzatmadan konuyu kapatın kemal,poppy hakkındaki düşüncelerim bence bu kız sırf para için böyle işlere karışıyor ve ekip olarak çalıştıkları belli :)
Kimsenin konusuna taş atmyorım arkadaşın bana adminlik tasladığı yorumlar vardı fakat silmiş.

WorthLess

Sevilmeyen
Credits
0
Rating - 0%
Kimsenin konusuna taş atmyorım arkadaşın bana adminlik tasladığı yorumlar vardı fakat silmiş.
Bende kefiliyim kardeşim bidaha kimseye adminlik taslamayacak,aslında sadece kuralları hatırlatıyor ama rahatsız oluyorsanız Kemal hatırlatmaz bidaha ben tanıyorum Kemal'i iyi akşamlar :)

Credits
0
Rating - 0%
Her kez değil herkes
:D

Credits
0
Rating - 0%
Lütfen üşenmeden Okuyunuz.
Youtubeda gezinen arkadaşlar görmüş olabilir.Bahsettiğim kız budur.
photo.jpg

Kanalı
İfşa Kısmına geçelim!
Bu kızın videolarını izlediğinizde saçma ve amaçsız olduğunu görüceksiniz.
Ama aslında bu kadar amaçsızlık altında zihninize giren kötülükler vardır.
Bunları açığa çıkartalım.
Şimdi şu videodan başlayalim.
Videoyu altına üstüne getirip incelemediğniz sürece bunun arkasında yatan tehlikeyi farkedemezsiniz.
Bu videoyu tersten dinleyelim.
Video kalitesi için kb.
Sırasıyla; FOLLOW ME , OR BE DEAD , SAVE ME , HAİL SATAN demektedir.
Anlamları; Beni takip et , yada öl , kurtar beni , yaşa şeytan demektedir.

Burda verilmek istenen mesaj;
Benim yanımda ol yada öl şeytan bizim kurtarıcımızdır.Bu gerçekten tehdittir arkadaşlar.
Kendini eski gören ve değişim zamanı vs geldiğini söyleyen değişik videolar çekmektedir.Yani buda dünyanın değişmesinin zamanı geldiğini vurgulamaktadır.

Bu Videoda ise iyilikten güzellikten bahsediyor ve sonunda tanrı gerçektir diyor.Buda israil devletini vurgulamaktadır.

Şimdide 3:36 isimli videoya bakalım.

Videoda saate bakıp 3:36 yı vurguladığını görebilirsiniz.İncil de bu ayete bakıldığı zaman bu çıkmaktadır...

Şimdi ise sitesine gözatalım.Sayfanın kaynağini görüntüle dediğimizde işte karşımıza çıkan!
y324k0.png

Bu zaten herşeyi açıklamaktadır.Son zamanlarda türklerde bu kanala akın etmiş durumda lütfen dikkatli olalım.Bu konu hakkında araştırmalarıma devam edeceğim.​
saol

Users who are viewing this thread