İmzaya Destek ! Herkes Gözü Buraya !!! (1 Viewer)

H

HackSpawN

Selamlar,

Geçtiğimiz Çarşamba günü okul çıkışında 15 yaşında olan Mert kardeşimiz sokak ortasında pompalı tüfekle öldürülmüştü. Olayın yaşanma sebebi ise bir süre önce okulda omuz atılmasından ibaret. Genç yaşta yaşamanı yitiren Mert kardeşimize bir change.org üzerinden kampanya başlatılmıştı.

Spyhackerz hack grubunun bu kampanyaya kayıtsız kalacağını sanmıyorum. Türkiye'nin kanını donduran bu yaşanan olay şahsımı da derinden etkiledi. Olayın internette haberleri var. Yaşanan olayın kamera kayıtları da var keza.

Evet, Türkiye nereye gidiyor?

Pompalı tüfek konusunda ciddi bir yaptırımın gelmesi gerekiyor. Daha ne kadar canlar gidecek?

Lütfen destek çıkın ve imzalayın.

https://www.change.org/p/başbakan-v...satışına-internet-üzerinden-alımına-son-verin

Kare 

Kare Kurt
Credits
167
Rating - 0%
İmzaladım :) umarım doğru olanı yaparlar,şimdi daha fazla konuşurdumda silivri soğuktur montum yok...

sky

BABA
Credits
0
Rating - 0%
haberi görüp çok üzülmüştüm. umarım bir faydası dokunur imzaladım

Credits
0
Rating - 0%
Selamlar,

Geçtiğimiz Çarşamba günü okul çıkışında 15 yaşında olan Mert kardeşimiz sokak ortasında pompalı tüfekle öldürülmüştü. Olayın yaşanma sebebi ise bir süre önce okulda omuz atılmasından ibaret. Genç yaşta yaşamanı yitiren Mert kardeşimize bir change.org üzerinden kampanya başlatılmıştı.

Spyhackerz hack grubunun bu kampanyaya kayıtsız kalacağını sanmıyorum. Türkiye'nin kanını donduran bu yaşanan olay şahsımı da derinden etkiledi. Olayın internette haberleri var. Yaşanan olayın kamera kayıtları da var keza.

Evet, Türkiye nereye gidiyor?

Pompalı tüfek konusunda ciddi bir yaptırımın gelmesi gerekiyor. Daha ne kadar canlar gidecek?

Lütfen destek çıkın ve imzalayın.
Paylaşımın için seni tebrik ediyorum knk

H

HackSpawN

Güncel

Credits
0
Rating - 0%
Vurulan kişiyi tanıyorum. Kendisi TF'de bir takimda oynuyor futbolcu, gencecik.Olay şu ;

Bir kızı vuran ve vurulan çocuk seviyor. Kızda vurulan kardeşimizi seçiyor. Vuran cocuk okulda bunu kavgaya çağırıyor. Vurulan çocuk dovuyor. Çocuk hem sevdiği kızın başkasıyla olmansını hemde dayak yemeyi sindiremeyip seni öldürürüm falan diye tehtit ediyor çocuk ciddiye almıyor ve olanlar oluyor.

Bu kadar kolay mı lan insan öldürmek ? Hadi orasini geçtim 15-16 yaşında bir çocuğa nasıl Facebook üzerinden silah satimina izin veriliyor? Biz ne desekte kimsenin umrumda olmayacak. Ben genede imzalayacağım. Facebook silah satışı olayına bir son verilmeli.

Last edited:

Users who are viewing this thread