İnstagram Aktif Hesap Düşürme MethoD 2019-2020 (1 Viewer)

Credits
4,614
Rating - 100%
Düşüreceğiniz hesaplar büyük ihtimalle baya eski 2010 - 2014 yılları arasında olacaktır ve en az 2k ila 3k arasındadır, hesabı düşürdükten sonra kesinlikle epostayı değiştirin ve facebooka bağlıysa çıkarınki geri alma ihtimali olmasın. Takipçi düşüşü yaşayabilir söyliyeyim.
ANLATIM:
76V2g5.png

ARDINDAN PROXİES BÖLÜMÜNDEN FİND PROXY SEÇİP PROXYLERİ BULUYORUZ.
y0A2Nk.png

VE GENERAL KISIMINA TIKLAYIP, FROM FİLEDEN COMBO LİSTİ SEÇİN VERDİĞİM LİNKDE COMBO LİST VAR.
gO4jqO.png

VE SON OLARAK STARTA BASIN HESAPLAR GELMEYE BAŞLASIN.

COMBO LİSTLER USERNAME AND PASSWORD KLASÖRÜNÜN İÇİNDE
TAVSİYEM 550K SEÇMENİZ

İYİ FORUMLAR.
LİNK : http://dosya.co/zso9qkop7eey/AccountReaper1.3.rar.html

TOTAL : https://www.virustotal.com/#/file/a...81fe96b5f481f522b3e5a536e9e3f57385f/detection
PROGRAM CRACKLI OLDUGU ICIN TROJEN BULUNDU ZARARI YOKTUR. BENDE KULLANIYORUM RAHATLIKDA KULLANABILIRSINIZ

Last edited:

Anarchy-X

Legends Never Die
Credits
67
Rating - 0%
Eline sağlık fakat hizliresim sorun çıkartıyor. Buradan yükleyebilirsin.
Bu taktikle yüksek takipçili hesap düşüremezsin ama kişiye özel brute force deneyebilirsin.
Düşen hesapta hem düşük takipçili hem de doğrulamaya düşer.

Credits
4,614
Rating - 100%
Eline sağlık fakat hizliresim sorun çıkartıyor. yükleyebilirsin.
Bu taktikle yüksek takipçili hesap düşüremezsin ama kişiye özel brute force deneyebilirsin.
Düşen hesapta hem düşük takipçili hem de doğrulamaya düşer.
Yuksek hesab derken 2k 3k duserebılırler vpn acarakda onaya dusmeden gırebılme sansları vardır.

Credits
0
Rating - 0%
bana göre ki bu crack olayınıda 2. sene boyunca yapmışlıgım var.
Sentry mba en etkili yöntemdir, nedeni ise proxy üzerinden giriş yapablirsiniz ayrıca configler her gün yenilendiği için bi sıkıntı kalmamktadır, şadet sentry mba hakkında bilgin yok ise ben konu açarım.

Users who are viewing this thread