İnstagram Hacking [Milyonluk Hesaplar] (1 Viewer)

Status
Not open for further replies.
Credits
82
Rating - 0%
Selamun Aleykum Beyler Ben Wenzy uzun suredır sanal hackle ugrasmıordum sımdı come back yapayım dedım bunun harıcınde instagram script ve Milyonluk Hesap Vurmayı Anlatacagım Bu Bir Sosyal Muhendıslıktır bırnevı adam kandırmadır.

Öncelikle Birçok Scriptimiz Vardır . En Çok İşe Yarayan Taktıkler Mavi Tik Script i ve Telif Scripti Scripti kendim de eklemelerde bulundum IGTV Olsun Diller Ve User Kontrolu
LDMV2z.png

Şimdi Bu Resimde Gormüş olduğunuz Script .. Sitemize Yukluyoruz Daha Sonra Unlu Bir Kişiye Maılını atıoruz mail taslagını istiyen e özelden atarım

pnAZgN.png

MAİL BOYLEDIR BUTON A KENDI SITENIZIN ADRESINI KOYACAKSINIZ SITE SU SEKILDE OLURSA DUSME RISKI DAHA IYI OLUR ORNEGIN ;

instagram-helpsupport.com/verify/account/security/081757528/ ◄ bu sekılde yada
verify-helpcenter.com/ ◄ direk ana sayfaya script i kurabılırsınız ..
hemen kaç hesap dusmus bakalım
BU YONTEM ILE 200 K HESAP VURDUM 500K VURDUM 1.5M VURDUM MAVI TIKLI HESAPLAR SATTIM SUAN DONUKTA HESAPLAR HALA MEVCUTTUR KIMSE SOSYAL MEDYA UZMANI DEGIL SOSYAL MEDYA YILANI VARDIR ;)

NDXvWP.png

EVET ARKADASLAR TXT YIDE GORDUGUNUZ GIBI SCRIPTTEKI FORMU DOLDURUNCA DIREK TXT YE DUSUYOR HESAPLAR ..

PEKI BEN BUNU UNLU KISIYE NASIL ATACAGIM DIE SORARSANIZ
BAKIN SIMDI .. İnstagramsuppoortteam seklınde bır outlook acıcaksınız daha sonra maildeki buton a kendı sıtesınızı koyucaksınız maılı almak ıcın ozelden bana yazınız daha sonra , teelfonunuzda unlu bır profıl acın örneğin : aletaniaoliveira yada steveuria sımdı bunun takıpcılerınden bı kac unlu ınsanın profılıne gırın sonra assagıda eposta yazısını goreceksınız tıklayın gmaıl ıle devam edın gmaılınıze outlook ekleyın instagram ıle ılgılı kurmus oldugunuz outlooku daha sonra bu unlu lerde e posta kısmına tıklayın maılı yapıstırın herzaman alıcı:eek:rnekunlukısı@unlukısınınsıtesı.com olur .. gonderen : [email protected] ornegın hep bole olur ... daha sonra konu baslıgına Verified Account! yazın ve bu sekılde bırsuru kısıye maıl atın elbet txt nıze dusecektır

WİNRAR A 3 FARKLI SCRIPT KOYDUM HANGISINI UYGUN GORURSENIZ KULLANABILIRSINIZ VE AYRICA TASLAGI ALMAK ISTEYEN YANI ATICAGI MAILI ALMAK ISTEYEN OZELDEN BANA OUTLOOK ADRESINI YAZSIN ORNEK MAIL I (UNLU KISIYE ATICAGI MAILI ) ATAYIM ONA MAILDE BUTON A KENDI SITENIZI KOYMAYI UNUTMAYIN .
Link Ozelden Verilir

Last edited:
Credits
82
Rating - 0%
Bu script vardı knk bende bi ara thtden çekmiştim.
Neyse ben websitemi yapılandırmaya kaçıyorum beni rahatsız etme çee dksjnffsdgd
Doğrulama Scripti Telif Scripti Mavitik v7 scripti sif degistirme scripti + oto maıl basma scripti

Credits
1,456
Rating - 0%
En çok işe yarayan Mavi Tik ve Şüphelidir Doğru bilgi ver ayrıca o txt başka birine aitti gibi
Ayrıca kardeşim sen çok geride kalmışssın
Mavi Tik Script dönemi bitti
artık Şüpheli ve Telif var haberin olsun

Credits
82
Rating - 0%
txt ya Rusy'e Yada Natrona ait Alıntı yapma kardeşim ?
asdasdasdasdasdsad kardesım gırdıgım hesapların ss ını atarım o rusyısback ıde oraya ben yazdım benım ıp m oldugunu da kanıtlarım burda kolpa atan kımse yok sımdı sana ozel gel tum fotoları atım gırdıgım hesapların ıstersen ? rusylerle ılede konusmuyorum o sıtenın txt sını de verıorum sana al :) https://asmc.in/instagram/support/verify/security/help/081189712/baba.txt BIRDAHA BENI BASKA KISILERLE KARISTIRMA BEN CALINTI BISEY PAYLASMAM .

Credits
1,456
Rating - 0%
asdasdasdasdasdsad kardesım gırdıgım hesapların ss ını atarım o rusyısback ıde oraya ben yazdım benım ıp m oldugunu da kanıtlarım burda kolpa atan kımse yok sımdı sana ozel gel tum fotoları atım gırdıgım hesapların ıstersen ? rusylerle ılede konusmuyorum o sıtenın txt sını de verıorum sana al :) BIRDAHA BENI BASKA KISILERLE KARISTIRMA BEN CALINTI BISEY PAYLASMAM .
gel hele bakım özele

SkullZ 

anlamazdin.py
Credits
134,298
Rating - 100%
Mavi tik dönemi bitti, ayrıca hesapları artık hooop şipşak diye ebedi alamazsınız. Hele milyonluk hesapları biraz sıkar canlarım.. Çünkü ajanslarla çalışıyorlar ve o ajanslarda instagramla iletişim halinde tek tıkla hesap geri sahibinde. Sizin bilmediğiniz kadar algoritma ile çalışmakta şuan sistem. Mailler 30-40 mailden sonra sınırı aştığımız için mail göndermiyor ve bu maillerde en ufak bir sıkıntı spama yol açıyor, veya bir maili deneme amaçlı kendine birkaç kere atman dahi, spama düşürebilmekte.
Örneğin, kullandığım birkaç mail ve olta için kullandığım siteleri listeleyecek olursam;

MDAZV7.jpg

Sosyal Mühendislik veya Olta öyle her mail atabilenlerin yapabileceği şeyler değildir.
Hesaba girersin, bio değiştir, şifre değiştir, e-posta değiştir, faktör ekle, face bağlantısı kur.. İstediğini yap. Hesabı dondurduğunda bile alıyorlar dostum. Ducky alınmadan önce ve instagramın 2018 yaz güvenlik güncellemesinden önce ben takır takır hesap vurup satıyordum 2017 yaz tatilinde 10-12 milyar kadar para kaldırdım bu hesap alım satımdan. Ortamdakiler beni tanır sorarsanız sizlere söylerler, M4j0r diyin onlara; Fugo, Brazzers, IbrahımOnline, Servancan, Paranoyak, Kemalcan, Jaggedold, Shezy olsun sorun hepsine hepsi kardeşimdir benim.

Neyse umarım "Milyonluk dediğiniz hesapları hacklemenin milyonda bir ihtimale karşılık olduğunu anlatabilmişimdir."

Credits
506
Rating - 0%
Mavi tik dönemi bitti, ayrıca hesapları artık hooop şipşak diye ebedi alamazsınız. Hele milyonluk hesapları biraz sıkar canlarım.. Çünkü ajanslarla çalışıyorlar ve o ajanslarda instagramla iletişim halinde tek tıkla hesap geri sahibinde. Sizin bilmediğiniz kadar algoritma ile çalışmakta şuan sistem. Mailler 30-40 mailden sonra sınırı aştığımız için mail göndermiyor ve bu maillerde en ufak bir sıkıntı spama yol açıyor, veya bir maili deneme amaçlı kendine birkaç kere atman dahi, spama düşürebilmekte.
Örneğin, kullandığım birkaç mail ve olta için kullandığım siteleri listeleyecek olursam;

MDAZV7.jpg

Sosyal Mühendislik veya Olta öyle her mail atabilenlerin yapabileceği şeyler değildir.
Hesaba girersin, bio değiştir, şifre değiştir, e-posta değiştir, faktör ekle, face bağlantısı kur.. İstediğini yap. Hesabı dondurduğunda bile alıyorlar dostum. Ducky alınmadan önce ve instagramın 2018 yaz güvenlik güncellemesinden önce ben takır takır hesap vurup satıyordum 2017 yaz tatilinde 10-12 milyar kadar para kaldırdım bu hesap alım satımdan. Ortamdakiler beni tanır sorarsanız sizlere söylerler, M4j0r diyin onlara; Fugo, Brazzers, IbrahımOnline, Servancan, Paranoyak, Kemalcan, Jaggedold, Shezy olsun sorun hepsine hepsi kardeşimdir benim.

Neyse umarım "Milyonluk dediğiniz hesapları hacklemenin milyonda bir ihtimale karşılık olduğunu anlatabilmişimdir."
En iyisi bulaşmamak

l0rxhell

Guest
Credits
0
Rating - 0%

MDAZV7.jpg

skullz gene döktümüşsün amünyüm

Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread