İnstagram Hesap Çalma (Sitesiz) (1 Viewer)

Credits
0
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!

"Saygıdeğer Instagram Kullanıcısı @.......
Ekibimiz tarafından yapılan 15 Gün profil incelemesinden sonra, hesabınızda doğrulanmış bir rozet için başvurabilirsiniz. Artık profil adınızın sonunda doğrulanmış bir rozet görebilirsiniz. Doğrulanmış bir rozet için başvurmak üzere aşağıdaki adımları izlemelisiniz. Eğer Uygulamazsanız Mavi Tik Rozeti Alamazsınız Lütfen bu e-postayı aşağıdaki kodun elle yazılmış bir kopyasını tutarken fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın. 83754 Gönderdiğiniz fotoğrafın aşağıdaki koşulları karşıladığından emin olun: - Yukarıdaki kodun elle yazılmış bir kopyasını, ardından kullanıcı adınızı ve şifrenizi boş bir sayfaya ekleyin - Her iki el ve kağıdı tutan yüzün tamamını içermelidir - Parlak olmalı; çok küçük, karanlık veya bulanık olmamalıdır - E-postanıza yanıt olarak JPEG dosyası olarak ekleyin - Hesabınıza mavi tik rozeti uygulamadan hesabınızda hiçbir değişiklik yapmayın ayrıca dediklerimizi uygulayın''

Instagram Ekibi

Not:Tabii ki siz bu metni İngilizce olarak çevirip kullanın :)

Credits
0
Rating - 0%
Muah 😘
hocam bu nasıl çalışıyor ben anlamadım
kanka bak şimdi öncelikle [email protected] buna benzer hotmail hesabı açıyorsun ondan sonra instagram'a girip #iran #ırak vs bu konuları araştırıp profilinde e-postası olan arkadaşların e-postalarını kopyala sonra açtığın hotmail hesabından benim verdiğim taslağı yolla :)
umarım anlatabilmişimdir

Users who are viewing this thread