İnstagram hesap satın alırken çalınmasını nasıl önleriz herkes konuya (1 Viewer)

Credits
210
Rating - 0%
Arkadaşlar instagram hesap satın almak istiyorum 40k 50k falan ama bu hesapları verdikten sonra geri alıyorlar bir şekilde , ilk mail ile ne bileyim bunları nasıl önleriz bazısı kurucu method falan diyor tam anlamadım açıklayabilir misiniz ?
yani herkes bir öneri sunabilirse galiba bunu aşarız diye düşünüyorum umarım kendimi anlatabilmişimdir

D

Deleted member 37446

Selam.
Instagramda bulunan bir ozellige göre hesabin kendisine tandigi bir mail vardir. Bu maile kurucu mail denir ve bunu bypasslaman gerekir. Bunun icin de senin de konuda degindigin gibi kurucu methoduyla halledebilirsin. Bir hesap satin aldiysaniz kurucu gecerek kullanmaya baslayabilirsiniz. Fakat eger hesap alacaksaniz detayli bilgiyi @Lamb dan alabilirsiniz. Kurucu olayini size anlatarak hesap satimi yapabilir. Bu arada forum icerisinde Kurucu gecme methodlari paylasildi arastirabilirsiniz. Iyi forumlar

Credits
210
Rating - 0%
Selam.
Instagramda bulunan bir ozellige göre hesabin kendisine tandigi bir mail vardir. Bu maile kurucu mail denir ve bunu bypasslaman gerekir. Bunun icin de senin de konuda degindigin gibi kurucu methoduyla halledebilirsin. Bir hesap satin aldiysaniz kurucu gecerek kullanmaya baslayabilirsiniz. Fakat eger hesap alacaksaniz detayli bilgiyi @Lamb dan alabilirsiniz. Kurucu olayini size anlatarak hesap satimi yapabilir. Bu arada forum icerisinde Kurucu gecme methodlari paylasildi arastirabilirsiniz. Iyi forumlar
kurucu method nedir

D

Deleted member 37446

Credits
675
Rating - 0%

Users who are viewing this thread