İnstagram kullanıcı adı çeken script kodlayacak arkadaş varmı ? (1 Viewer)

Eray B 

HUMORHAT
Credits
1,751
Rating - 0%
beyler çok lazım kullanıcı adı çeken bi script yapsa takipçisinide ayarlayabilsek yani hesabın kaç takipçisi olması gerektiğini filan

bide etikete göre vs. veya profillerden çekse farketmiyor ama takipçisine göre kullanıcı adı çeken script kodlayabilirmi birisi öyle çok büyük bişey olmasına gerek yok hızlı olsun yeter

Credits
51
Rating - 0%
beyler çok lazım kullanıcı adı çeken bi script yapsa takipçisinide ayarlayabilsek yani hesabın kaç takipçisi olması gerektiğini filan

bide etikete göre vs. veya profillerden çekse farketmiyor ama takipçisine göre kullanıcı adı çeken script kodlayabilirmi birisi öyle çok büyük bişey olmasına gerek yok hızlı olsun yeter
Bende arıyorum da bulamadım :D

Credits
51
Rating - 0%

Yapan olmayacak galiba hangi dili bilmek lazım yapmak için Pythonsa uğraşayım ben

Users who are viewing this thread