İnstagram Mail Basma (1 Viewer)

Baristec

Dolandırıcıdır, hiçbir konusundan dosya indirmeyin

SOYTARI
Credits
291
Rating - 0%
View hidden content is available for registered users!
Öncelikle Selamın Aleykum arkadaşlar ben Baristec. Bu konuda sizlere benim de çok zorlanıdğım ama sonunda başardığım mail basma yöntemini göstericem uzatmadan konumuza geçelim...
View hidden content is available for registered users!

1. Mail Adresi :
Arkadaşlar mail adresiniz i harfi değil I harfi ile baslamalı çünkü yabancı ülkelerde (i)nstagram değil (I)nstagram şeklindedir! Uzunluk seviyesi kafa karistirici olmalı ve kisi emin olmalı [email protected] [email protected] gibi ve arkadaşlar ad soyad Instagramın kendi attiği mailler Instagram yazarak gelmekte ama biz mail hesaplarimiz soyad istiyor bunun çözumu YouTube den bakmanızı istiyorum Maili işletme hesabi yapiyoruz bu sayede tek bir ad oluyor buna YouTube den bakın ricamdır Profosyonellik olsun ve ad Instagram yapiyyoruz soyad eklemiyoruz Yahoo mail ve Hotmail giden maillerde instagram logosu oluyor dahada Profosyonellik için Gmail hesabınıza Instagram logosu ekleyin ama oda full hd ayarinda bir logo olsun logoyla uğraşmam diyorsanız eklemeyebilirsiniz. Gmail basmak sıkıntı çıkardığı için yandex.com / mail.ru / yandex.ru / outlook/ gibi maillere basmanız spam olasılığını düşürecektir şahsen ben yandexden * mail.ru ya basıyorum spama gitmiyor vpn açarak sınırsız basabiliyorum :D

2. Host & Domain vs alımı

host alma / https://somee.com/

Domain alma / https://www.freenom.com/tr/index.html?lang=tr

SSL alma / https://www.cloudflare.com/

3. Ebedi Kurucu Geçme

- Bir hesap düstu hemen girmiyor En uygun VPN ile şahısin İP adresini önce sorguluyor sorgular ( ipbak.com) sonucu çıkan ülkenin VPN ayarını el ile ayarlıyoruz Fransada ki birisiyse Fransa yapiyor ve bağlaniyoruz sakın uygulamadan girmeyin instagram siz programi yüklerken ki İP adresinizi varsayar ve doğrulama düşer önümüzde ki süreçte size İp logger İp Tracker lar hakkında anlatımda bulunacağım her neyse şahsin ip adresi ile chromeden giriş yapıyoruz (Ben DuckDuckGo kullanıyorum beni takip etmiyor en azından) hesaba girdik ne yapiyoruz hemen mail ve telefon değişiyoruz bunu adam aktif değilken yaparsak daha iyi olur onun uyudunu nasil anlariz olduğu ülkenin saatine bakariz ve gece saatlerini bekleriz mail ve telefon değiştirin simdi sakin olun ve vpn chromeden cikis yapip uygulamadan girin hazirsaniz ayarlara gelin verileri indir deyin ve indirme maili size gelene kadar bekleyin mail geldi hesabin sifreyi girin ve verileri indirin bu verileri kesinlikle iyi saklayın hesaba dağir içerden eski sifreler mailler ne bulursaniz ss kayit edin ve simdi şifreyi değisin ama yazmayı unutum icin simdi ekliyorum uygulamadan girdinizde kendi Facenize bağlayın hem şahsin face bağlıysa bundan çıksın hemde sifresi değişse bile Facebook ile giriş yapip telrar alirsiniz butun bunlardan sonra şifreyi değiştirin üstune 11 15 kere kullanıcı adını değiştirin (her yeni yaptiniz kul adı kaydedin) sonra hizlica gönderilere gelin acimayin ne varsa arsivleyin güzel görduklerinizi silin ki nolur nolmaz adam alirsa azcık uzulsun https://www.turkhackteam.org/images/smilies/wink.gif vee şimdi hesabı hemen profil foto fln kaldirip hesaptan takip ettiklerinizi çıkın (Follower assistan ile sizi takip etmeyenleri cikin Takipci analizi ilede takip edenleride cikabilirsiniz) simdi hesabi dondurun 24 25 saat yeterli olucaktir (bir not hesabin sifre değisince hemen hikayede bir bayrak asin ss alin ve kendi hesaplariniza yorum yapin aldinizin delilidir) daha sonra hesabi 24 saat yeterli olcak dondurun adama hesabin mail değişmeden önce haber verin toplu revert atalim e posta deisincede bir yarisini daha atalim ve revert bulunmaz zaten aramicaktir bakti ilk revertlar calişmiyor birde kurucu maili elinizdeyse tamam mail icinden tüm kayit olunan siteleri toplayin çöpü karistirin ben 2 kere paypala geldim birinde 40$ dierinde surekli dolar akisindaydi tabii paypal doğrulama atlamak için tel gerekiyor ayri bir işlemle alınirdi o kod ama haramada bu kadar gerek yok :d

Users who are viewing this thread